Antalya Muratpaşa Vidanjör Hizmetleri

Belli aralıklarla bakımı yapılmayan ve temizlenmeyen kanalizasyonlarda atıkların birikmesinden dolayı tıkanıklıklar yaşanabilir. insanların çöp diye nitelendirebilecek atıkları suda erimeyen tuvalet kağıtları ve plastik maddeleri atmasıyla tıkanıklıklar meydana gelir. Bu tıkanıklar yaşamı felç eden olaylar arasında yer alır. İnsanlar genel olarak bu tıkanıklığı açmak için kendileri bazı yöntemlere başvursalar bile sonuç çoğunlukla hüsranlar sonuçlanıyor. Bu tür sorunlarda profesyonel firmalardan yardım almak gerekiyor. Antalya Muratpaşa vidanjör firması olarak bizler bu profesyonelliği sizlere sunuyoruz.

Muratpaşa Logar Temizliği

Kanalizasyon alt yapısına ulaşmak amacıyla belli aralıklarla kurulan; şehir içinde lağım ve atık sularının gönderildiği sistemlerdir. Kanalizasyon tıkanıklıklarında logarların yerinin bilinmediği zamanlarda ise son teknoloji dedektörlerimiz ile logar yeri tespiti yapıp tıkalı logarı açma hizmeti de veriyoruz. Ayrıca bu sorunlarda kameralı robotlarımız ile kanal görüntüleme sistemlerimizle de faaliyet gösteriyoruz.

Antalya Kurumsal Vidanjör Hizmetleri

Antalya’nın farklı ilçelerinde faaliyet göstermeye devam ederken vidanjör araçlarımızla çeşitli hizmetleri sunuyoruz. Kanalizasyon açma, kanal tıkanıklığı açma, tıkalı logar açma, yağmur kanalı açma, fosseptik çukur temizleme gibi birçok işlem yapıyoruz. Firmamızın yaptığı farklı tesisat işlemleri de bulunuyor.
Vidanjör hizmetlerimizden bazıları şu şekildedir;
  • Kanal arıtma
  • Çamur çekimi ve temizliği
  • Kimyasal ve endüstriyel atık taşıma
  • Yol yıkama
  • Bina ve cephe yıkama
Ayrıca firmamız atık taşıma lisansına sahip ve İZSU denetimlidir. Çektiğimiz fosseptik atıklarını İZSU döküm tesislerine dökerek profesyonel bir şekilde hareket ediyoruz.

Vidanjör Faaliyetleri

Antalya’nın tüm ilçelerine olduğu gibi Muratpaşa ilçesine de vidanjörler ile logar temizleme ve kanal açma hizmeti veren firmamız son teknolojik cihazlar ile faaliyet gösteriyor. Uzman ekibimiz, teknik alt yapı, kameralı robotlar ve yılların tecrübesi ve birikimiyle sorunlarınızı hızlı, güvenilir ve çevreye zarar vermeden çözüyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uygun fiyata kaliteli hizmetler sunuyoruz.