Antalya Merkez Vidanjör

Kanalizasyon borularının ve foseptik çukurlarından oluşan tıkanıklığın giderilmesi için kullanılan araç ve hizmetlerine vidanjör ismi verilir. Firmamız, Antalya’nın çevresindeki bütün yerleşmelerine hızlı imkanlar sağlayarak müşteri memnuniyetini de sağlar. Bu tür hizmetlerin Antalya için önemi çok büyüktür. Antalya’nın büyük ve kalabalık bir şehir olması, çevresel sorunlara neden olur ve kötü kokuların yayılmasına kaynaklık eder. Alt yapısı her ne kadar gelişmiş olursa da olsun bu tür kalabalık şehirler çevresel tehlikelerle karşı karşıya kalır. Antalya merkez vidanjör hizmetlerini sunan firmamız çevreye ve doğaya yardımcı olur.

Profesyonel Merkez Vidanjör

Profesyonel kanalizasyona açma firmamız farklı sorunlara modern çareler sunuyor. Lavabo tuvalet giderleri, kanalizasyon tıkanıkları, foseptik çukurlar, suların arıtılması gibi birçok fonksiyonlar sunarak doğaya güven aşılıyor varlığımızı hissettiriyoruz. Üstelik kum, çamur ve atık sularını çevreden uzaklaştırıyoruz. Ev, endüstiriyel işyerleri, lokanta ve otellere de hizmet vererek vidanjör hizmetlerini layıkıyla gerçekleştiriyoruz.

Vidanjör Hizmeti Nasıl Verilir?

Modern vidanjör araçları ve uzman personellerimizle arızanın olduğu yere hızlı bir şekilde ulaşıp önce bir hasar tespiti yapıyoruz. Hasarın oluştuğu yeri anlamaya çalışıyoruz bunu yaparken de kameralı aracımızla hasar veya tıkanıklığı bilgisayar üzerinden kontrol ediyoruz. Tıkanıklığın olduğu yeri yüksek emici vakumlu aracımızla çekip temizliyoruz basınçlı su ile tıkanıklığın giderildiğine emin oluyoruz.
Bu hizmeti sunarken geniş, emici gücü yüksek tankları tercih ediyoruz. İşlemi bitirip müşterimizin rahat nefes almasını sağlıyoruz. Bütün bu işleri yasal yollarla gerçekleştirip halkın güvenini kazanıyoruz.

Açma Hizmeti

Vidanjör hizmetlerine haftanın her gün ve her saatine ulaşmanız mümkün oluyor. Bu hizmetten faydalanmak için isterseniz telefon, isterseniz de internet üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz. Müşterimizin planladığı saat ve günlere göre yetişip pratik ve modern çözümler sağlıyoruz. Karşılıklı güven esası için öncelikle bir sigorta sözleşmesi yapıyoruz. Ücret konusunda da sıkıntı yaşamayacağınız firmamız yine size kolaylıklar sağlıyoruz.