Antalya Güven Vidanjör İletişim

Antalya' da vidanjör hizmeti veren firmamız tıkanıklık açma, kanal temizleme, kanalizasyon açma, logar temizleme ve açma, kanal görüntüleme ve yağ tutucu temizleme hizmetleri sunar. Tıkanıklık yapan kanalizasyonların veya logarların temizlenmemesi çevreye kötü kokuların yayılmasına neden olur. Aynı zamanda sağlık açısından tehlike oluşturur. Bu sebeple bizler Antalya  Güven vidanjör olarak tıkanıklık açma ve temizleme hizmeti veriyoruz. Bu hizmetleri ise Antalya’da yaşayan kişiler Vidanjör iletişim yollarından birisini kullanarak alabiliyorlar.

Vidanjör Telefon İle İletişim

Vidanjör hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler telefon yoluyla firmamızla iletişim kurabiliyorlar. Hizmet taleplerinin iletilebileceği bir adet telefon numaralarımız bulunuyor. Bu numara 0532 362 07 44 oluyor. Bu numarayı kullanarak Antalya’da kanalizasyonlarını temizletmek ve tıkanıklıklarını açtırmak isteyenler 24 saat bizlere ulaşabiliyorlar. Böylelikle bizler aynı gün içinde gerekli hizmetin verilmesini sağlıyoruz.

Vidanjör E-Posta İle İletişim

Hizmetlerimizden yararlanmak isteyenler kullanabileceği ikinci iletişim yolu ise e-posta ile iletişimdir. Antalya Güven vidanjör eposta adresimiz talipsekerci448@gmail.com adresidir. Bu adresimize eposta hesaplarını kullanarak mail atan kişilerin taleplerini karşılamak için çalışıyoruz. Maillere kısa sürede dönüş yaparak temizlik veya tıkanıklık için hizmet vereceğimiz gün veya saati bildiriyoruz.

Vidanjör Form İle İletişim

Firmamızın sunduğu üçüncü iletişim yolu ise Antalya  Güven vidanjör form ile iletişimdir. Hizmetlerimizi almak isteyenler ya da merak ettikleri sorular olan kişiler web sitemiz üzerinden form doldurarak bizlerle iletişim kurabiliyorlar. Form iletişim bölümümüzde yer alıyor. Formda isim, eposta, telefon numarası ve iletmek istedikleri mesajları yazarak bizlere gönderebiliyorlar. Bizlerde mesajlara uygun cevaplar vererek Antalya semtleri için vidanjör hizmetlerini planlıyoruz.

Vidanjör Adresten İletişim

Kanalizasyon açma, rögar temizleme veya diğer hizmetlere ihtiyaç duyanlar ve kötü kokulardan kurtulmak isteyen Antalyalılar firmamızı kullanabiliyorlar. Bizi tercih eden müşterilerimizin iletişime geçmeleri için kullanabilecekleri yollar arasında telefon, eposta veya form dışında adresten iletişim de bulunuyor. Hizmet almak isteyen kişiler Cumhuriyet Mahallesi 638.Sokak No: 33 Daire: 1 Muratpaşa Antalya adresimiz üzerinden bizlere ulaşabiliyorlar.

Antalya Güven Vidanjör İletişim