Vidanjör Firma

Antalya’da faaliyet gösteren tesisat firmalarının kullandığı vidanjörler kanalizasyon tıkanıklıklarını açmak, foseptik çukurlarını temizlemek, arıtma tesislerinin temizlenmesi gibi işlerde kullanılıyor. Vidanjörler, vakumlama prensibi ile çalışan araçlar olup; emme borusu, emişi sağlayan pompa ve atıkların geçici olarak depolanmasına yarayan tanklardan oluşurlar. Vidanjör firmaları tarafından sunulan vidanjör hizmetleri ile birçok ihtiyaç karşılanmaya devam ediyor.

Kanal Açma Hizmetleri

Kanalizasyonlar çok çeşitli nedenler ile tıkanabilir. Bu tıkanıklıklar kaynaklı koku problemleri ve bunun dışında da sel, su baskını gibi durumlarda sorun çok daha ciddi boyutlara ulaşabiliyor. İnsanlar evsel tıkanıklıklarda bir takım amatör yöntemler kullanabiliyorlar. Amatör yöntemlerle yapılan uygulamalar sadece geçici bir çözüm olup sorun uzun vadede katlanarak büyüyebiliyor. Hem evsel hem de genel kanalizasyon tıkanıklıklarını açmak için vidanjör firmamız profesyonel çözümler sunuyor. Kanal açmada son teknoloji cihazlarla çalıştıktan sonra gerekli temizlik işlemleri yapılıyor.

Tank Temizliği

Tank temizliği ile zaman içerisinde tankın dibine çöken tortuların, mikrobiyolojik yapıların, serbest su, emülsiyon ve pisliklerin temizlenmesi sağlanıyor. Daha ciddi sorunlarla uğraşılmaması için belirli zaman aralıkları tanklarınızı kontrol ettirerek tank temizliğinizi yaptırmanızı tavsiye ediliyor. Gıda, ilaç, kimya, tüm hijyenik ve endüstriyel uygulamalarda ileri tank temizleme sistemlerini kullanılıyor. Firmamız tarafından Antalya’nın farklı bölgelerinde tank temizliği ihtiyacı karşılanıyor.

Profesyonel Arazöz Hizmetleri

Arazöz hizmetleri, su tankı ve sulama sistemi yerleştirilmiş olan bir araç ile yol kenarlarındaki yeşil alanların, park ve bahçelerin sulanması aynı zamanda yol ve meydanların temizlenmesi için kullanılıyor. Antalya’nın farklı yerlerindeki inşaatlarda, bahçe ve yol sulamada, peyzaj yeşil alan sulamalarında, beton santrallerindeki ihtiyaçlar için hizmet sunuluyor. Profesyonel ekibimiz ve son teknoloji araçlarımız ile Antalya halkına hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm tıkanıklık problemleri ve tesisat ihtiyaçları için firmamızın hizmetleri tercih edilebiliyor.