Antalya Kepez Vidanjör

Tıkanıklıklar ve tesisat problemleri için oldukça önemli bir araç olan vidanjör, farklı işlemler için kullanılıyor. Antalya’da sunulan vidanjör hizmetinin çeşitli özellikleri bulunuyor. Antalya Kepez vidanjör hizmeti ile meydana gelen şu durumlarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bunlar; çeşitli çamur ve atık maddelerini temizleme, tesisat sistemlerindeki tıkanıklıklar ve sondaj çalışmalarından geriye kalan su kalıntılarını temizleme, tıkanan kanalizasyon ve logarları açma ya da kanalizasyon olmayan yerlerdeki atıkları temizleme ile temiz su transferi yapma şeklindedir.

Vidanjör Nedir?

Vidanjör, şiddetli yağan yağmur sonrası su göletleri, tıkanan foseptik çukurları ve dolan rögarların temizliğinde, yüksek basınçlı makinasıyla çekme gücüne sahip olan ve bu birikintilerin transfer edilmesinde kullanılan tonlarca kapasitelik tankeriyle büyük bir kamyondur. Vidanjörler, kullanıldıkları alana göre bir ile otuz ton arasında değişiklik gösteren bir kapasiteye sahiptir. Vidanjörler ilk başlarda atıklar için kullanılırken günümüzde birçok alanda hizmet vermeye başladılar.

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör hizmetleri genellikle, hafta sonları, resmi tatiller ve özel günler de dahil her gün ve saatte hizmet veriyor. Oluşan tıkanıklıklar sonucu meydana gelen taşkınlardan dolayı çevrede yaşanan kirlilik ve ortaya çıkan koku ertelenemeyecek kadar büyük sorunlar oluşturabilir. Aynı şekilde bazı kimyasalların biriktiği çukurların temizlenmesinin ertelenmesi birçok sağlık sorununa hatta can kaybına bile neden olabilir. Genellikle atık su altyapı sistemlerinin olmadığı veya yetersiz olduğu yerlerde kullanılır.

Kanalizasyon ve Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Çeşitli nedenlerden dolayı tıkanan kanalizasyon ve logarlar günlük hayatımızda ciddi aksaklıklara sebep olabiliyor. Tıkanan logar ve kanalizasyonlar sonucunda biriken atık sular sokağa taşabilir. Bu durum hem büyük bir çevre kirliliği yaratırken hem de sağlığımızı kötü etkileyecek boyutta bizlere zarar verebilir. Böyle olumsuzluklarla karşılaşıldığında bir an önce çözüme kavuşturulması gerekiyor. Firmamız tarafından verilen hızlı ve profesyonel hizmet ile tıkanan kanalizasyon ve logarlardan dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlar karşısında en az zararla kurtulabilirsiniz.