Antalya Güven Vidanjör Hizmeti

İnsan yaşamının olduğu yerlerde atıklar lağımlar ve foseptik çukurları aracılığıyla kanalizasyonlara ulaşıyor. Ancak bu atıkların fazla olması, hava şartları veya insanların hataları sebebiyle lağımlar veya çukurlar tıkanma gibi sorunlar yaşıyorlar. Lağımların veya foseptik çukurlarının temizlenmesi vidanjör ismi verilen araçlar yardımıyla yapılıyor. Bizlerde Antalya’da lağımların ve foseptiklerin temizlenmesi için vidanjör hizmeti sunuyoruz.

Vidanjör Hizmeti Verdiğimiz Alanlar

Firma olarak vidanjör araçlarımızı kullanarak Antalya’da yaşayan kişilerin çeşitli ihtiyaçlarını gideriyoruz.
Vidanjörlerimiz aracılığıyla verdiğimiz hizmetler arasında şunlar yer alıyor;
  • Foseptik çukuru temizleme
  • Kanalizasyon temizleme
  • Rögar tıkanıklığı açma
  • Rögar tıkanıklığı temizleme
  • Kanalizasyon tıkanıklığı açma
  • Kanal açma
Bu hizmetlerin tamamını Antalya’nın farklı semtleri için veriyoruz. Bu sayede tıkanıklık ve kirlilik sebebiyle yaşanan koku, böcek veya taşma gibi sorunların ortadan kalkmasını sağlıyoruz.

Foseptik Çukurlarının Temizlenmesi

Foseptik çukurları pis suların toplandığı alanlar olarak yaşam alanlarının etrafında yer alıyor. Bu çukurlar kullanıma bağlı olarak dolabiliyor veya tıkanabiliyor. Genellikle tıkanma durumu giderlere atılmaması gereken maddelerin atılması sebebiyle yaşanıyor. Bu sebep vidanjörlerimizi kullanarak foseptik çukurlarının vakumlama yöntemiyle temizlenmesini sağlıyoruz. Böylelikle atık kaynaklı koku gibi sorunlardan kişileri kurtarıyoruz. Tıkanıkları açarak koku dışında sağlığı tehdit eden sorunların ortadan kalmasını sağlıyoruz. Firma olarak foseptik çukurların açılması için firmamıza başvuran kişilerin ihtiyaçlarını aynı gün içinde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Kısa bir sürede temizleme yapıyoruz ve bu hizmetleri uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Kanalizasyon Borularının Açılması Hizmeti

Firma olarak verdiğimiz vidanjör hizmetleri kanalizasyonları da kapsıyor. Kanalizasyon borularında yaşanan tıkanıkların giderilmesi için silindirli vidanjörlerimizi kullanıyoruz. Makinelerimiz pis suların ve atıkların emilmesini sağlayarak kanalizasyonların temizliğini yapıyorlar. Atıkların kanalizasyondan uzaklaştırılmasının ardından makinelerimiz aracılığıyla kanalizasyonlara basınç işlemi uyguluyor ve kanalizasyonun önceden olduğu gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Antalya Güven Vidanjör Hizmeti almak için bizi arıyınız