Serik Vidanjör Hizmeti

Serik vidanjör olarak, son teknolojiye uygun vidanjör araçlarımız ile oluşan tıkanıklara anında müdahale etmekteyiz. Kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıklar için bizleri arayabilirsiniz. Firma olarak, meydana gelen her türlü tıkanıklığı, uzman ekiplerimiz ile hemen açmaktayız.

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör araçlarımız son teknolojiye uygun araçlardır. Pis suların emilerek tutulmasını sağlar. Silindir depolar ile pis sular haznede tutulur. Foseptik çukurlarındaki sular, vidanjör araçlarında bulunan emiş hortumları ile iyice vakumlanarak, temizlenir. Firma olarak, yıllardır vermiş olduğumuz hizmetleri müşteri memnuniyetini esas alarak yürüttük. Kanalizasyonlarda oluşan tıkanmalar ve Fosseptik çukurlarında oluşan pis sulara araçlarımız ile hemen müdahale ediyoruz. Tıkanıklık olduğu zaman ilk önce tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. Daha sonra tıkanmaya neden olan maddeleri iyice temizleyerek açıyoruz. Borulara yüksek oranda basınç uygulayarak, yeniden görevini yapar duruma getiriyoruz.

Vidanjör Araçları

Vidanjör araçlarımız ile kanalizasyon alt yapı borularındaki atık maddeleri iyice temizliyoruz. Foseptik kuyularının boşaltılarak temizlenmesini sağlamaktayız. Ayrıca Vidanjör hizmetimiz ile logar tıkanıklarını açarak sorunları gidermekteyiz. Firma olarak yenilenerek, teknolojiyi takip ederek en iyi hizmeti sunma gayretindeyiz. Vidanjör araçlarımızda kameralı görüntüleme sistemlerinin olması zamandan tasarruf etmemizi, problemin kaynağını anında tespit etmemizi sağlamaktadır. Tıkanan kuyular ve logarlar kamera sistemi ile en kısa sürede açılıp temizlenmektedir.

Kanalizasyonlarda Oluşan Tıkanmalar

Kanalizasyon borularındaki oluşan tıkanmalar olumsuz durumlara neden olmaktadır. Meydan gelen tıkanıklara, zaman kaybetmeden hemen müdahale edilmesi gerekir. Kanalizasyon borularındaki oluşan tıkanmalar genelde atık maddelerden kaynaklanmaktadır. Çevreye bırakılan bu atık maddelerin borulara taşınması maalesef zamanla boruları tıkayarak akışı engellemektedir. Firma olarak hizmetlerimizi gün boyu olarak sunmaktayız.
Vidanjör hizmetlerimizi uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Müşterinin cebini de düşünüyoruz. Müdahalelerimiz profesyonelce yapılmakta olup problemlere kalıcı çözümler üretmekteyiz. Garantili hizmet politikamız ile en iyisini yapma gayretindeyiz.