Kemer Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör araçlarımız ile birlikte kanalizasyonlarda oluşan tıkanıklıkları gidermekteyiz. Bunun yanı sıra foseptik kuyularının boşaltma işlemini hemen yapmaktayız. Kemer vidanjör hizmetimiz tüm resmi kurumlara, kuruluşlara ayrıca konut, iş yeri ve fabrika gibi birçok mekânlara hizmet sunmaktayız.
Vidanjör Hizmeti
Vidanjör araçları üzerindeki bulunan silindir biçimindeki depolar, emilen kötü suların tutulmasını sağlar. Vidanjör makinalarının emiş hortumları, fosseptik çukurlarında dolan suları vakumlama yöntemleri ile rahat ve kolay bir şekilde temizler. Fosseptik çukurlarında ve kanalizasyonlarda oluşan bütün tıkanıklıkların temizlenmesinde vidanjör makinalarını kullanmaktayız. İlk olarak, kanalizasyon borularının tıkanmasına neden olan maddeleri temizlemekteyiz. Atık maddeleri tamamen temizledikten sonra, kanalizasyon borularına doğru basınç uygulayarak, boruların tekrar çalışabilir hale gelmesini sağlamaktayız.
Kanalizasyon Tıkanıklıklarının Nedenleri
Kanalizasyon borularında oluşan tıkanıklıkların en önemli sebebi ise, insanların çevreye bilinçsizce atmış oldukları, atıklardır. Kanalizasyon borularına doğrudan dış etkenler ile beraber taşınmakta olan bu atıklar, bir süre sonra borularda birikerek, tıkanmanın oluşmasına sebebiyet vermektedir. Fosseptik çukurlarında sürekli oluşan su birikintileri ile birlikte kanalizasyon borularındaki tıkanıklıklar için kesin çözüm olan vidanjör hizmetini sunmaktayız.
Sunulan Hizmetler
Güven vidanjör olarak bin dokuz yüz doksan dört yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Epey uzun senelerdir, alanında uzman çalışanlarımız ile hizmetlerimizi bir çok ileri noktaya götürdük. Kaliteden hiç bir şekilde ödün vermeden, müşteri taleplerine öncelik ve önem vererek uzun senelerdir varlığımızı bugünlere taşıdık. Vidanjör şirketi olarak; kanalizasyon açma, kanal temizleme, vidanjör hizmetleri, logar tıkanıklığı açma, gibi bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Hepsinin yanı sıra tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, tuvalet tıkanıklığı açma,
yağ tutucu temizleme ve çekme gibi başlıca hizmetleri de sunmaktayız. Firmamız tarafından müşteri bütçesini de düşünmekteyiz. Sürekli gelişen teknolojiye uygun araçlarımız ile uzman personellerimiz ve oluşan tıkanıklıkları anında açmaktayız. Bir diğer işlem olan kameralı görüntüleme sistemimiz ile birlikte oluşan tıkanıklıkları hemen tespit ederek, gerekli müdahaleyi yapmaktayız. Şirket olarak müşteri memnuniyetine titizlik ve önem vererek bu yönde olan çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Senelerdir yenilenerek, müşteriye en kaliteli hizmeti sunma gayretindeyiz.