Antalya Vidanjör

Kanalizasyonda bulanan tüm borular doğrudan foseptik çukurlarından oluşan tüm tıkanıklığın giderilmesi için kullanılan hizmet ve araçlara vidanjör ismi verilir. Antalya şirketimiz çevresindeki bütün yerleşmelerine çok hızlı imkanlar sağlayıp müşteri memnuniyetini de sağlar.
Dolayısıyla bu hizmetlerin Antalya şehrinde vidanjör için önemi oldukça çok fazladır. Antalya’nın kalabalık ve büyük bir şehir olması, çevresel problemlere neden olur ve kötü kokuların etrafa yayılmasına kaynaklık eder. Yani alt yapısı ne kadar gelişmiş olursa olsun bu tür kalabalık olan şehirler çevresel tehlikelerle sürekli karşı karşıya kalır. Antalya şirketimiz ant vidanjör hizmetlerini sunan ekibimizle birlikte doğaya ve çevreye yardımcı olur
Profesyonel Vidanjör
Profesyonel kanalizasyon açma şirketimiz farklı sorunlara gelişmiş modern çözümler sunuyor. Lavabo tuvalet giderleri, fosseptik çukurlar, kanalizasyon tıkanıkları, suların arıtılması gibi birden çok fonksiyonlar sunarak doğaya ve çevreye güven aşılıyor varlığımızı hissettiriyoruz. Ayriyeten çamur, kum ve atık sularını doğadan uzaklaştırıyoruz. Ev, lokanta, endüstriyel işyerleri ve otellere de daima hizmet vererek vidanjör çalışmalarımızı layıkıyla gerçekleştiriyoruz.
Vidanjör Hizmeti Nasıl Verilir?
Modern vidanjör araçları ile birlikte uzman personellerimizle arızanın oluştuğu alana hızlı bir şekilde ulaşıp biran önce bir hasar olup olmadığının tespitini yapıyoruz. Hasarın oluştuğu alanı anlamaya çalışıyoruz bunu yaparken ise kameralı cihazlarımızla hasar veya tıkanıklığı bilgisayar sistemi üzerinden kontrol ediyoruz.
Tıkanıklığın meydana geldiği alanın yüksek emici vakumlu makinalarımızla çekip temizliyoruz. Basınçlı su ile beraber tıkanık sorununun giderildiğine emin oluyoruz. Bu hizmeti sunarken büyük, emici gücü yüksek olma tankları tercih ediyoruz. Sonrasında işlemi bitirip müşterimizin huzurla derinden rahat bir nefes almasını sağlıyoruz.
Açma Hizmeti
Vidanjör hizmetlerimize 7 gün 24 saat aralıksız ulaşmanız mümkün oluyor. Vermiş olduğumuz bu hizmetten faydalanmak için ister telefon, isterseniz de internet aracılığıyla iletişim sağlayabilirsiniz. Müşterimizin planladığı gün ve saatlere göre yetişip kolay ve modern çözümler sağlıyoruz. Özellikle karşılıklı güven esası için ilk olarak bir sigorta sözleşmesi yapıyoruz. Bu işlemden sonra fiyat konusunda da sıkıntı yaşanmaması için şirketimiz olarak vermiş olduğumuz hizmetten dolayı sizlere kolaylıklar sağlıyoruz