Kepez Vidanjör Hizmeti

Tesisat ve tıkanıklık problemleri için fazlaca önemli bir araç olan kepez vidanjör, farklı işlemler içinde kullanılıyor. Antalya’da sunulan bu vidanjör hizmetinin çeşitli ve farklı özellikleri bulunuyor. Antalya Kepez vidanjör hizmeti ile birlikte meydana gelen şu durumlarda hemen hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Bunlar; atık maddelerini temizle ve çeşitli çamur, tesisat sistemlerindeki tıkanıklıklar ve sondaj işlemlerinden geriye kalan suları temizleme, tıkanmış olan kanalizasyon ve logar açma veya kanalizasyon olmayan yerlerdeki pis atıkları temizleme ile birlikte temiz su transferi yapma şeklindedir.
Vidanjör Nedir?
Vidanjör, şiddetli yağan yağmurdan sonra su göletleri, dolan rögarlar ve tıkanan foseptik çukurların temizliğinde, yüksek basınçlı makinası ile çekme gücü bulunan ve bu birikintilerin çekilmesinde transfer olarak kullanılan tonlarca kapasitelik tankeriyle birlikte büyük bir kamyondur. Vidanjörler, uyguladıkları alana göre 1 ile 30 ton arasında değişiklik gösterebilen bir kapasiteye sahiptir. Vidanjör cihazları ilk başlarda atıklar için kullanılıyorken günümüzde birçok alanda hizmet sunamaya başladılar.
Vidanjör Hizmetleri
Vidanjör hizmetleri çoğunlukla, hafta sonları, özel günler ve resmi tatiller de dahil her gün ve her saat hizmet veriyor. Oluşan tıkanıklıklar problemi ile meydana gelen taşkınlardan dolayı etraflar da yaşanan kirlilik ve ortaya çıkan pis koku ertelenemeyecek kadar çok büyük sorunlar oluşturabilir. Aynı durumda bazı kimyasalların biriktiği çukurların derhal temizlenmesi ve ertelenmesi birçok sağlık sorunuyla beraber hatta can kaybına kadar neden olabilir. Çoğunlukla atık su altyapı sistemlerinin bulunmadığı ya da yetersiz olduğu yerlerde kullanılır.
Kanalizasyon ve Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti
Türlü nedenlerden dolayı tıkanan logar ve kanalizasyonlar günlük hayatımızda çok ciddi aksaklıklara sebep olabiliyor. Dolayısıyla tıkanan kanalizasyon ve logarlar sonucunda biriken atık sular direk sokağa taşabilir. Bu durum hem geniş bir çevre kirliliği yaratabilirken hem de sağlığımızı olumsuz yönde etkileyecek boyutta bizlere ciddi zararlar verebilir. Böyle olumsuzluklarla karşılaşıldı taktirde bir an önce çözüme ulaştırılması gerekiyor. Firmamız tarafından verilen çabuk ve profesyonel hizmet ile beraber tıkanan logar ve kanalizasyonlardan dolayı yaşanabilecek olumsuz olan durumlarda bizlere ulaşabilirsiniz.