​Vidanjör Ne Demek

Vidanjör kelimesi, sık sık kullanıldığından dolayı olarak vidanjör ne demek sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Vidanjör; kanalizasyonda biriken pis suları çekmeye yarayan bir aparattır. Vidanjör sayesinde, kanalizasyon içerisinde biriken tüm pis sular çekilir ve tıkanıklık önlenir.
Antalya ilinde etkili bir şekilde çalışmalar yapan firmamız, vidanjör yardımı ile kanalizasyon tıkanıklıklarının önüne geçmektedir. Her türlü hizmeti veren firmamız, tüm logar tıkanıklıklarını açmaktadır. Kanala bağlı olan tıkanıklıklar, borulardan kaynaklı tıkanıklıklar ve birçok tıkanıklık sorununu oldukça üstün teknolojiye sahip cihazlar ile gideriyoruz. Lavabo ile ilgili tıkanıklıkları da firmamız, en etkili şekilde çözümlüyor.
Hizmetlerimiz
Firma olarak, birçok hizmetimiz bulunuyor. Bu hizmetlerimiz, insanların hayatlarını olumsuz yönde etkileyen tıkanıklıkları gidermeye yönelik olmaktadır.
Başlıca sunulun hizmetlerimiz şu şekildedir;
  • Gider tıkanıklığı açma
  • Kanalizasyon açma
  • Klozet açma
  • Lavabo açma
  • Logar temizleme
Başlıca sunmuş olduğumuz hizmetler bu şekildedir. En çok tercih edilen ve etkili bir şekilde çalışmalar yaptığımız hizmet ise 'kanalizasyon açma' hizmeti olmaktadır. Vidanjör olarak bilinen bu hizmet, etkili sonuçlar vermektedir.
Vidanjör İle Tıkanıklık Açma
Vidanjör ile tıkanıklık açma hizmeti en iyi sonuçlar veren bir hizmet çeşidi olmaktadır. İlk olarak kamera yardımıyla, tıkanıklığın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Daha sonra ise vidanjör üzerinde bulunan hortumlar yardımıyla tıkanıklıklar giderilmektedir. Vakum etkisi sayesinde, tüm tıkanıklıklar kolay bir şekilde temizlenmektedir.
Neden Vidanjör?
Eski kanalizasyon açma teknikleri zaman almasının yanı sıra maliyet konusunda da ciddi kayıplar sunuyor. Ancak vidanjör, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edilmesini sağlıyor. Ayrıca kırma ve dökme işlemi yapılmadan kısa sürede tıkalı olan yer tespit ediliyor. Bu tespite göre vidanjörde bulunan hortumlar çukura bırakılıyor ve tıkalı olan bölgeler vakum yardımı ile temizleniyor.