​Akdeniz Vidanjör

Uzman personel çalışmaları ve kaliteli ekipmanların kullanımı ile Akdeniz vidanjör olarak siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman personellerimiz sayesinde kanalizasyon açma, kanalların ve logarların temizliği ve tıkanıklar konusunda kaliteli işler başarıyoruz.
Verdiğimiz Hizmetler
En çok yaşam alanı olan şehirlerin; daha yaşanılabilir bir hale gelmesi için vidanjörler ile foseptik kuyularında bulunan insan atıklarının temizliğini yapıyoruz. Çevreye zarar vermeden ve insan sağlığını ön plana alarak hizmet veriyoruz. Aynı zamanda kanal açma, kanalizasyon açma, kanal temizliği, logar tıkanıklıkları ve temizliğinde de güvenilir hizmetlere imza atıyoruz. Teknolojik ekipmanlar ve bu cihazları ustalıkla kullanan personellerimiz sayesinde alt yapı sorunlarına hızlı çözümler üretiyoruz.
Vidanjör Hizmetlerimiz
Foseptik çukurlarında oluşan birikintiler ve tıkanıkların giderilmesinde kaliteli teknolojik cihazlara yer veriyoruz. Atık maddelerin, size ve çevrenize verdiği rahatsızlığın önüne geçmek için hızlı ve pratik çalışmalar yapıyoruz. Dış etkenlerin sebebiyet verdiği çöp atıklarının borulardan kolayca temizlenmesini sağlıyoruz. Doğal afetler sonrası oluşan kuyuların dolması ve su taşkınlarını azaltacak altyapıya sahip cihazları tercih ediyoruz.
Kanal Açma Hizmetlerimiz
Firmamızın verdiği hizmet sırasında kullandığı son teknolojik cihazlar sayesinde kanal borularını kısa sürede açıyoruz. Kameralı robotlar sayesinde boruların iç haznesini ve alt yapısını tespit ederek soruna kısa sürede ulaşıyoruz. Büyük ve küçük hazneli borularda oluşan hasar ve aksaklıkların onarımı için çalışan profesyonel ekip hizmetine sahibiz.
Kanalizasyon Açma Hizmetlerimiz
Kanalizasyon tıkanıklıkları şehir yaşamının alt yapısına hasar veren en büyük faktörlerdendir. Yaşam alanlarının daha ferah ve yaşanılabilir hale gelmesi için kanalizasyon tıkanıklıklarını engelliyoruz. Toplu alanlarda yaşanan kanalizasyon sıkıntısı nedeniyle birçok binanın olumsuz etkilendiğini bilmekteyiz. Bu durumu göz önüne alarak; tıkanıklık, biriken atıklar ve taşkınlıklar için geliştirilmiş ekipman ve malzemeleri tercih ediyoruz.