Döşemealtı Vidanjör

Atık su ya da kanalizasyon sistemlerinde oluşan sorunları başka bir yere aktarmak için kullanılan yönteme döşemealtı vidanjör denir. Karşılaşılan bu olumsuz durumlara hızlıca müdahale etmek daha kötü sonuçların engellenmesine neden olacaktır. Bu gibi durumlarda hizmet alınacak yer, kullanılan araç ve ekipte oldukça önemlidir. İşinde uzman ve güvenilir firma olarak bu işi uzman ekibimizle kısa zamanda çözüyoruz. Evlerinin, iş yerlerinin olduğu yerlerde bu gibi durumlarda karşılaşmak sağlık açısından da son derece tehlikelidir. Kötü kokular oluşacağından kişide istenmeyen kötü etkileri olabilir.
Kullanım Alanları
Bir yerden başka bir yere atık su transferi yapmak için vidanjör makineleri kullanılmaktadır. En çok fosseptik çukurlarını tasviye etmekte kullanılan bir yöntemdir. Biriken kirli atıklar ve sular vidanjör tankerine basınç yardımıyla aktarılmaktadır. Kanalizasyonun olmadığı yerlerde biriken sular bu yöntemle temizlenir. Firma olarak ev ve iş yerlerinde karşılaşılan bu atıkları temizlemek için deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Kısa Sürede Kalıcı Çözüm
Fosseptik çukurlarının dolması etrafa kötü koku yaymasına neden olacağından hızlıca çözüme başvurmak gerekir. Bizden alacağınız hizmet ile kısa sürede hızlı çözüm elde ederek bu sorundan kurtulmanız mümkün olur. Bize ulaşmanız dahilinde ekibimiz sorunun olduğu yere hızlıca gelerek daha kötü bir duruma gelmeden müdahalede bulunur.
İşinde Uzman Ekip
Konusunda deneyimli ve bu işi en iyi ve hızlı şekilde çözen ekibimiz iletişime geçer geçmez hızlıca müdahalede bulunur. Firmamız bünyesinde bulunan vidanjör araçlarımız son tasarım araçlardan oluşur. Çekiş ve pompalama gücü yüksek olduğundan sorunu daha çabuk sonlandırır. Ekibimizde yer alan tüm arkadaşlarımız müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Araçlarımız ve uzman ekibimiz gerekli çalışmayı yaptıktan sonra eskisi gibi ferah ortam sizlere sunulur.