​Kadriye Vidanjör

Günümüz yaşam alanlarına bakıldığında insan nüfusundaki artışı görmek mümkün. Bu artış sebebi ile şehirleşme, binalaşma, toplu alanlarda yaşama gibi durumlar söz konusu. Kadriye vidanjör olarak toplu yerleşmelerde meydana gelen kanalizasyon, çukur, kanal ve logar tıkanıklıklarının temizliğini sağlıyoruz.
Kanalizasyon Tıkanıklarına Hızlı Çözüm
Kanalizasyon birikintilerinin neden olduğu olumsuz faktörler; insan sağlığını kötü etkilemekte. Taşkınlar ve dolmalar sonucu meydana gelen kötü kokular verem hastalıklarına kadar sebebiyet vermekte. Siz müşterilerimizin sağlığını göz önüne alarak kanalizasyon temizliklerini ve bakımlarını; teknolojik cihazlar, hijyenik ilaç malzemeleri ile ortadan kaldırıyoruz.
Çukur Açma ve Temizliği
Binaların alt yapısını oluşturan çukurların olası sel, fırtına ve diğer doğal afetlerde zarar görmesi muhtemeldir. En az zararla bu doğal afetlerin önüne geçmek için çukurların açımında ve temizliğinde tercih ettiğimiz modern ürünlerimiz mevcut. Çukurların, çevreye atılan atıklar ile dolması ile binaları su basması kaçınılmazdır. Tedbiri önceden almak isteyen müşterilerimize profesyonel çalışma ekibimiz ile çözümler üretiyoruz.
Kanalların Temizliği
Doğal afetler ya da insani faktörlerden dolayı kanalların dolması ile taşkınlar meydana geliyor. Kanalların temizlenmemesi durumunda birçok yaşam alanı tehlike altında kalıyor. Buna sebep olacak faktörlerin önüne geçmek için kanal temizliğinde son teknoloji makinelere yer veriyoruz. Çok amaçlı ve güçlü yapıda olan makinelerimizin istenilen boyutlarda kanal açma ve temizleme özelliği vardır.
Logar Tıkanıklıklarına Son
Logarlar, trafiğe açık birçok alanda ve yerleşim bölgelerinde yer alıyor. Logarlar, olası taşkınlarda kirli su ve atıkların atılmasında yardımcı oluyor. Tıkanan logarların profesyonel şekilde açılması, temizliği, zararsız kimyasalların kullanımı ile hijyenik bir yaşam alanını sizlere sağlıyoruz. Logar taşkınlarının sebep olacağı olumsuz faktörlerin önlemini; profesyonel ekip arkadaşlarımız ile alıyoruz. Modern makinelerin neredeyse tamamını bünyemizde barındırıyoruz.