​Serik Vidanjör

Fosseptik çukuru temizleme, birikmiş su tasviye etme, bahçe sulama gibi işlemler için Serik vidanjör en yakınınızdadır. Biriken atıklar kanalizasyon gideri tıkanmalarına yol açabilirken, kanalizasyonun olmadığı alanlarda da biriken suların arınması gerekir. Bu gibi durumlarda vidanjör yardımıyla arıtma işlemi yapılmalıdır.
Anında Vidanjör Hizmeti
Zamanında müdahale edilemeyen veya ertelenen durumlarda daha kötü sonuçlarla karşılaşılabilir. Firmamızca sorun belirtildiği andan itibaren kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde hizmet verilir. Verilen adres bilgilerine yönlendirilen ekip, sorunun kaynağını tespit edip gerekeni yapacaktır. Bu konuda hem ekip olarak işinde uzman ve profesyonel ekibimizle hizmet verirken, kullanılan araç ve malzemelerde son teknoloji ürünlerdir.
Düzenli Çalışma Yapılması
Olası durumların sürekli yaşandığı noktalarda tekrar aynı şeyle karşılaşmamak için vidanjör çalışmalarının düzenli olarak yapılmasını tavsiye etmekteyiz. Sürekli tıkanan kanalizasyonların önüne geçmek ve önlem almak için bu yöntemin uygulanması gerekir. Bakımsız ve temizliği yapılmayan kanalizasyonlar sürekli tıkanır ve sonrasında bu tıkanıklığı açtırmak daha maliyetli olur. Profesyonel kişilerle hizmet veren firmamız istenildiğinde bu işleri periyodik olarak yapmaktadır.
Kanalizasyon Temizleme Yöntemi
Tıkanan kanalizasyonları uzman kişilerden yardım almadan açmanız mümkün değildir. Bu işlem kullandığımız alet ile kanalizasyon içerisindeki tüm pislikleri çekerek gerçekleşir. Kanalizasyonda bulunan kağıtlar, kumaşlar, yabancı cisimler bu yöntem ile arındırılır.
Kanalizasyon Tıkanmaları Nasıl Fark Edilir?
Kanalizasyon tıkanmalarının fark edilmesi için bazı problemler ortaya çıkarması gerekir. Bunların başında ve en belirgin özellik olarak ortaya çıkan kötü kokulardır. Koku oranı arttıkça bir problem olduğu anlaşılır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ihmal etmemek en doğru karar olacaktır. İhmal edildiğinde başta sadece koku ile başlayan bu durum sonrasında giderlerinin tıkanıp suların taşmasına yol açacağından daha olumsuz sonuçlara yol açacaktır.