​Vidanjör Antalya

Vidanjör Antalya olarak toplu yaşam alanlarında meydana gelen atık, tıkanıklık, patlama ve kırılmaların onarımı için çalışıyoruz. Bina tesislerinde yer alan boru tıkanıklıkları, tuvalet çukurlarının dolumu ve olası taşkınlıklara karşı son teknoloji ekipmanlar ile çalışıyoruz. Sizlere daha sağlıklı ve yaşanabilir bir alan sağlamak görevlerimiz arasında.
Sunduğumuz Hizmetler
Şehirleşme planı ile meydana gelen kalabalık nüfus artışı sebebiyle binalaşma alt yapısı artış gösteriyor. Bunun bilincinde olarak; kanalizasyon, lağım, boru tesisleri, olası tıkanıklıklara karşı profesyonel hizmetler sunuyoruz. Boru çatlaklarından meydana gelen taşkınlıklar ve patlamalara neden olan atıkların kaynağını bularak soruna hızlı çözümler üretiyoruz.
Kanalizasyon Temizliği ve Onarımı
Olası sebeplerden dolayı meydana gelen tüketici atıkları nedeniyle birçok kanalizasyon istemsizce dolmakta. Bir süre sonra bu dolumlar yaşanan alanların kirlenmesine neden olmakta. Kanalizasyon temizliğine yatkın ve hızlı işlev gören makinelerimiz ile olaya yerinde müdahale ediyoruz. Atıkların kanalizasyonları tıkaması ile birlikte oluşan taşkınlar için Avrupa teknolojisindeki çok amaçlı makineleri kullanıyoruz.
Kanal Açma ve Temizliği
Şehir ve diğer yaşam alanlarında olası kanal tıkanıklıkları için gelişmiş ekipmanları tercih ediyoruz. Profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde; müşterilerimizin isteğine göre ve yaşadıkları sorunlara yönelik çözümler sağlıyoruz. Yol, tarla, çiftçilik ve diğer yerler için istenilen oranda kullanılabilir kanal çalışmaları yapıyoruz.
Vidanjör Hizmetlerimiz
Sağlıklı ve yaşanabilir bir alan için meydana gelen kötü kokuların giderilmesini sağlıyoruz. Çukurların dolması ve birikintiden dolayı taşkınlık yaratması insan sağlığını olumsuz yönde etkiliyor. Bunun önlemini almak için çok amaçlı işleve sahip olan makineleri bünyemizde bulunduruyoruz. Evler, iş yerleri, tarım alanları ve diğer toplu yaşam alanları için farklı vidanjör makinelerini kullanıyoruz. Trafiğin yoğun olduğu bölgelerde yaşanan logar kırılmaları ve tıkanıklıkları için profesyonel çalışmalar gerçekleştiriyoruz.