Kanalizasyon Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı oluştuğu zaman çevreye çok kötü bir koku yayılmaktadır. Bu durum çevreyi ve insan sağlığını olumsuz etkileyecek sonuçlar doğurabilmektedir. Kuruluşumuz Antalya Güven Vidanjör, en zor tıkanıkları dahi kamera ile sorunu tespit ederek kanal açma makineleri kullanarak açmaktadır. Kanalizasyon açma işlemini, robot açma makineleri ile açarak en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.
Son teknolojiye uygun kullandığım Kameralar ile sorunu hemen tespit edip hızlıca çözmekteyiz. Yağlanmış kanal borularını ise su jeti makinelerimiz yardımıyla basınçlı yıkma yaparak temizliyoruz.

Kameralı Kanalizasyon Açma

Antalya güven vidanjör firmamız tıkanan kanalizasyonları son teknolojik kameralarımızla görüntüleme yaparak sorunun kaynağına inebiliyoruz. Sorunu tespit etmekle vakit harcamıyoruz. Tıkanma nedeni ve yeri kameralarla tespit edildikten sonra çözüm için gerekli olan iş ve işlemleri gerçekleştiriyoruz.
Antalya Güven Vidanjör Hizmetleri Nelerdir?
Vidanjör Hizmeti: Vidanjör araçlarımız kullanarak kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklığı gidermekteyiz. Ayrıca fosseptik kuyularını da boşaltıyoruz. Güven vidanjör olarak her türlü resmî kurumlara ve kuruluşlara, konut sahiplerine işyerlerine, çeşitli fabrikalara kaliteli hizmetlerimizi götürmekteyiz.
Kanal Açma Hizmeti: Antalya ve Antalya' nın tüm ilçelerinde kanal açma hizmeti veriyoruz. Firmamız son teknolojiye uygun cihazlarla hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir, işinde uzman çalışanlarımızla, kameralı robotlar kullanarak oluşan problemleri hızlı, kaliteli, etrafa herhangi bir zarar veremeden çözmekteyiz.
Kanalizasyon Açma Hizmeti: Kanalizasyon tıkanıklıkları olduğu zaman çevreye çok kötü kokular yaymaktadır. Kuruluşumuz Güven vidanjör, en zor tıkanıkları dahi, görüntülü kameralar kullanarak önce tıkanıklığın yerini buluyoruz sonra da robot kanal açma makineleri ile oluşmuş tıkanıklığı açıyoruz.
Kanal Temizleme Hizmeti: Firmamız en kaliteli kameralı sistemler kullanarak, kirlenmiş olan kanalları hızlı bir şekilde temizlemekteyiz. Kameralı temizleme sistemlerimiz çevreye zarar vermeden kırmadan, dökmeden kanal temizleme işini en hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.
Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti: vidanjör firmamız yılların verdiği tecrübeyle logar açma hizmetini bünyemizde çalıştırdığımız işinde usta kişilerle yapmaktayız.
Logar Temizleme Hizmeti: Antalya Güven Vidanjör olarak tıkanan logarlar da önce problemin kaynağını, tıkanma nedenini tespit ediyoruz. Sonrada kameralı cihaz görüntüleri ile tespit edilen problemi logar açma cihazlarımızı kullanarak açıyoruz.
Kanalizasyon açma fiyatları: Günümüz teknolojilerine uygun araçlarımızla, kaliteli hizmetlerimizle, müşterilerimizin bütçesine en uygun şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizler için çok önemlidir.