​Vidanjör Fiyatları

İş makinaları gurubunda yer alan vidanjör kanal, kanalizasyon ve logarlarda sıkışarak tortu oluşturan atıkları kırarak ve emisyonlayarak depo tankına alan araçlar olarak tanımlanır. Bu özelliği ile özellikle şehirlerin alt yapı sorunları olarak görülen mevsimsel yağışlar ve yaşam alanlarının pis giderleri ile tıkanan borularını açmak için kullanılır. Firmamız vidanjör hizmetini yaparken diğer vidanjör firmalarına göre daha esnek vidanjör fiyatları sergileyerek müşteri memnuniyetine yatırım yapmaktadır.
Vidanjör Çeşitleri
Firmamızın hizmet verdiği servis bölgelerinde yer alan vidanjör çeşitlerimizin kapasiteleri 10 ton ile 35 ton arasında değişmektedir. Litre depolama kapasitesi 4000 ile 15000 litre hacimlidir.
Biz Kimiz
Uzun yıllardan beri sektörde hizmet veren firmamız gelişmiş teknolojik araç ve profesyonel ekibimizle şehirlerin sağlıklı nefes alabilmesi için vidanjör hizmeti vermekteyiz. Araçlarımızda yer alan özel görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklığı anında bularak temizleme ve tıkanıklıklara son veririz. Vidanjör hizmetlerimizde olayın büyüklük ve derinliğine göre 1. sınıf ve 6. sınıf arasında olan vidanjörlerimiz mevcuttur. Motor gücü gücü tüm vidanjör çeşitlerimiz de en üst seviyededir.
Yaptığımız Hizmetler
Firmamızdan destek istediğiniz andan itibaren olay yerine intikal eden ekibimiz;
  • Logar temizleme ve açma
  • Kanalizasyon temizleme ve açma
  • Kanal tıkanıklığına neden olan birikintileri kırma ve açma
  • Ve yağ gibi atıkların emisyonunu yapar.
Katı ve yağ atıkları deposunda stoklayan daha sonrada belediyelerin çöp alanları olarak belirlenen alanlarına döken firmamız, alt yapı işleyişini sorunsuz çözümler ve çevreyi temizler.
Fiyatlar
Hizmetin en iyisini sunmaya gayret eden firmamız Antalya ve çevresine hizmeti görev bilir. Yaptığımız hizmetlerin de görsel olarak yer aldığı internet sitemiz üzerinden fiyatlar ve diğer konular hakkında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.