Belediye Vidanjör Telefon

Toplumsal hayatta sağlıklı yaşam için kanalizasyonlar hayati öneme sahip olan tesisatlardır. Zaman zaman meydana gelen kanalizasyon tıkanıklıkları özel vidanjörler sayesinde çok daha kolay bir şekilde açılabiliyor. Günümüz şartlarında Belediyenin vidanjör hizmeti tıkanan Wc ve benzeri yerlerin tekrar kullanıma açılması için önem arz ediyor.

Vidanjör Hizmeti

Online vidanjör çağrı merkezi kategorisinde her belediyenin kendine özel belediye vidanjör telefon numarası bulunuyor. Bu araçlar özel tasarımlı olmakla birlikte kısa sürede büyük çaplı kanalizasyon tıkanıklıklarını kolaylıkla açıyor.
Kamyon üzerine montajlanmış olan özel vidanjör makinesi kanalizasyon içerisine uzayan özel hortumu sayesinde kolaylıkla içeride tıkalı olan kısmı açabilmektedir. Makine vakum etkisiyle çalışıyor ve kaba pislikleri kolaylıkla depoya çekebiliyor. Vidanjör tıkanıklığının giderilmesinde bu özel makineler kullanılıyor. Wc tıkanıklığı sorunlarında da vidanjör çağrılmaktadır.

Belediye Vidanjör Numarası

Tuvalet tıkanıklığının meydana geldiği yerlerde belediye vidanjör ekibi araç yardımı ile açma işlemini gerçekleştiriyor. Mutfak, banyo ve diğer yerlerin kanalizasyonları dahil olmak üzere bütün kanalizasyonlar vidanjör yardımı ile kolaylıkla açılıyor.
Bu hizmette sırasıyla şu hizmetler yer alıyor:
  • Kanal açma işlemi,
  • Kanal temizleme işlemi,
  • Kanalizasyon temizleme ve görüntüleme,
  • Lavabo, mutfak ve banyo tıkanıklık giderme,
  • Tuvalet açma işlemi,
  • Foseptik çukur açma işlemi,
  • Genel bakım ve temizlik işlemleri.
Bütün bu işlemler vidanjör hizmeti dahilinde gerçekleşen işlemlerdir. Pratik bir şekilde vidanjör hizmeti için müşteri hizmetlerine bağlanmak yeterlidir.

Belediye Vidanjör Ücreti

Bu hizmette ücretlendirme işlemi arızanın özelliğine göre değerlendirilmektedir. Genel kanalizasyon açma, banyo, tuvalet ve mutfak kanalizasyon açma işlemleri farklı ücretlendirilmektedir. Ücretlendirme işlemlerinde güncel fiyatlar ön planda değerlendiriliyor ve bu ücretler her yıl güncelleniyor. Kanalizasyonla ilgili bütün konularda profesyonel çözüm vidanjör hizmetidir.