Vidanjör Antalya

Avrupa gibi gelişmiş ülkelerde kanalizasyon sistemi yüz yıl öncesine dayanıyor. Doğu ülkelerinde kanalizasyonun geçmişi çok daha eskilere dayanıyor. Günümüz teknolojisi geliştikçe wc, banyo, mutfak ve lavabo giderlerinin temizlenmesi işlemi çok daha pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Vidanjör Nedir?

İki ton ile yirmi ton arasında kapasiteye sahip olan vidanjör Antalya makineleri on tekerli kamyon üzerine kurulan makinelerdir. Bu makineler depo ve vakum etkisi ile çekme işlemi yapan makineden oluşmaktadır. Makine kanalizasyonu tıkayan pislikleri depoya çekerek açma işlemini gerçekleştiriyor.

Vidanjör Ücreti

Antalya gibi turistik açıdan zengin bir şehirde vidanjör hizmetine olan ihtiyaç her geçen gün artmaya devam ediyor. Otel, pansiyon, apartman, site, villa, müstakil ev, köy evleri, çiftlikler ve benzeri birçok mekanın kanalizasyonu bu makineler sayesinde temizlenmektedir. Fiyatlandırma yere ve arızanın türüne göre değişmektedir.
Kanalizasyon çukuru olarak isimlendirilen foseptik çukurlar da aynı şekilde vidanjör yardımı ile temizlenmektedir. Temizleme işlemlerinde çözüm odaklı hareket eden vidanjör ekibi kanalizasyon sisteminin ömrünü uzatıyor. Ayrıca kanalizasyon sisteminin kırılmadan veya her hangi bir zarar görmeden temizlenmesinde önemli rol oynuyor.

Vidanjör Aracının Avantajları

On tekerli kamyon üzerine montajlanan ve her türlü kanalizasyon sistemini kolaylıkla temizleyen bu makineler şehir ve köy hayatının en önemli parçası.
Vidanjör aracının avantajlarını şu şekilde maddelendirebiliriz:
  • Zaman kaybetmeden kanalizasyonlar kısa sürede açılır.
  • Kanalizasyonun açılması işlemi daha ekonomik bir şekilde gerçekleşir.
  • Telefonla anında vidanjör hizmet talebi gerçekleştirilebilir.
  • Diğer yöntemlerde çok daha hızlı ve çok daha güvenlidir.
Tıkanıklık giderme işlemlerinde hızlı çalışan vidanjörlerin tek bir kusuru çekme işlemi esnasında koku yaymasıdır. Kokunun yayılması ise normaldir ve geçici bir durumdur. Temizleme işlemi sonrası kanalizasyon sistemi çok daha sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.