Malatya Vidanjör

Malatya ve çevresinde kanalizasyon hizmetlerinde baş destekçiniz olan Malatya vidanjör profesyonel hizmet verir. Şehir içi tıkanan kanalizasyonların temizleme, atıklardan arındırma işlemini teçhizat ve ekibi ile yapan firma bu alanda sizlere en iyi hizmeti verir. Temiz çevre misyon ve misyonu ile ihtiyaç duyulan anda yardıma koşar.

Kiralık Vidanjör

Büyük araç gurubunda yer alan vidanjör çukur açmak, logar ve foseptik gibi temizliklerde ağır iş makinaları olup bu araçların kullanımı da özel şoför desteği gerektiriyor. Firma hem iş makinaları hem de şoförü ile birlikte kiralama imkanı sunuyor.

Vidanjör Neden Gerekli

Hayat kalitesini artırmak ve yaşam koşullarını iyileştirmek için bilim insanları çalışır. Bu çalışmalar arasında yer alan ağır iş makinalarından biri olan vidanjör
  • Logar tıkanıklıkları
  • Foseptik çukurları
  • İnşaat kazı çalışmalarında kolaylık sağlamak emek ve zamandan kazanmak için üretilir.

Kanalizasyon Tesisatları Tıkanma Nedenleri

Kanalizasyon alt yapı tesisatlarına neden olan etkenler;
  • Aşırı yağışların sürüklediği katı maddeler
  • Belediye çalışmalarında logar temizliğine verilmeyen önem
  • Yerleşkelerin giderlere attıkları çocuk bezi ped gibi suda çözülmeyen maddeler
  • Kanalizasyon tesisatlarında görülen yıpranma, paslanma ve kırıklar
Kanalizasyon tıkanıklarının başlıca nedenleri olup bu alanda vidanjör hizmeti gerekiyor.

Fiyatlandırma

İnşaat sektörü veya Belediye mahalle logar temizliğinde kullanılan vidanjör ayrıca köylerde foseptik açma çalışmalarında da kullanılıyor. Bu alanların tamamında dürüst, pratik ve başarılı olan Malatya vidanjör hizmette kalite ve güvenin adresi olarak uzun yıllardan bu yana çalışmalarını sürdürüyor. İhtiyaç duyulduğu anda firmanın internet adresi üzerinden iletişim kurulabilir.
Vidanjör hizmetlerinde yapılacak işlemin zamanına göre ücret alınmaktadır. Zamana göre alınan iş sonuçlanıncaya kadar devam eder. Kanunların belirlediği ücret üzerinden hizmet veren firma bu konuda gerekli desteği sağlar.