Denizli Vidanjör

İnsan için hayat kaynağı olan su her zaman için ilk sırada yer alan bir ihtiyaçtır. Tuvalet, mutfak, lavabo ve klozet tesisatları hayatımızın daha temiz ve daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için özel tasarlanmıştır. Denizli vidanjör hizmeti ile meydana gelen tıkanmalar ev ve iş yerlerinin kullanımını imkansız hale getirir ve günlük programımızın aksamasına neden olur.

Vidanjör Hizmetiyle Anlık Çözüm

Otel ve benzeri yerlerde de durum aynıdır ve vidanjör hizmeti her zaman için gereklidir. Otellerde ve pansiyonlarda meydana gelen pis su gider tıkanıklığı müşterilerin rahatsız olmasına ve işletmenin prestijine zarar verir. Bu nedenle ‘acil vidanjör’ hizmetine ihtiyaç duyulur. Pratik yöntemlerle vidanjör çözümleri otel, pansiyon ve benzeri yerler için de hayati önem arz eder.
Tuvalet, klozet ve benzeri yerlerde meydana gelen tıkanmalar acil vidanjör çözümleriyle kısa sürede açılabilir.

Vidanjör Randevu

Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda, imalathanelerde ve resmi kurumlarda pis su giderlerinin tıkanması durumunda bizi aramanız ve randevu almanız yeterlidir. Kısa sürede adresinize gelerek pis su gider açma işlemini seri bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Amatör yöntemlerle gider açma işlemleri tesisata zarar verebilir ve tesisatın ciddi anlamda zarar görmesine neden olabilir. Bu problemin tam anlamıyla ortadan kalkması için kırmadan tıkanıklık açan vidanjörler kullanılır.

Vidanjör Nedir?

Deposu ve vakum makinesi sayesinde kanalizasyon içerisini temizleyebilen bu makineler özel tasarımlıdır. Kapasite bakımından depo özelliği farklılık gösterebilir. Makine bölümü vakum özelliğine sahiptir ve seyyar şekilde kullanılabilir. Kanalizasyonu tıkayan ne olursa olsun vidanjör makinesi tıkanıklığı açabilir. Plastik maddelere kimyasal maddeler etki etmez ancak vidanjörler plastik, tahta ve benzeri bütün maddeleri çekebilir. Tortulaşmış ve kapanmış kanalizasyonun açılması vidanjör makineleri ile mümkündür.