Görüntülü Kanal Açma Hizmeti

Evlerin mutfak ve banyo giderleri çeşitli sebeplerle tıkanabilir. Tıkanmanın ilk belirtisi rahatsız edici bir kokudur. Bunun ardından gelen aşama ise, tuvalet ve lavabolarda taşma oluşmasıdır. Bu tıkanmanın çözümüne yönelik olarak, firmamız, görüntülü kanal açma hizmeti sunuyor. Alanında uzman personelle çalışmakta olan firmamız, garantili hizmetimiz sebebiyle sorunun çözümü konusunda pek çok kişinin tercihi olmayı başarıyor.

Gider Tıkanmasının Sebebi Nedir?

Apartmanların mutfak ve banyo giderlerinin tıkanmasının birçok sebebi vardır. Yapısal nedenlerle tıkanma olabileceği gibi bu oldukça düşük bir ihtimaldir. Gider tıkanıklığının en önemli sebebi ise, mutfak giderlerinde yağ ve deterjan sebebiyle oluşan tortulardır. Tuvalet giderlerinin tıkanmasının sebebi ise atılan yabancı cisimlerdir. Bu tıkanıklık, apartman giderinin logarla birleştiği noktada birikebilir. Tıkanıklığın açılması için öncelikle, yerin tam manasıyla tespit edilebilmesi gereklidir.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Gider tıkanıklığı açılması için eski yöntemler, oldukça zahmetli ve ayrıca masraflıydı. Tıkanıklığın nerede olduğunu anlamak için birden fazla yerin kırılması gerekebiliyordu. Bundan dolayı, insanlar, tıkanıklığın kameralı cihazlarla tespit edilmesine daha sıcak bakıyorlar. Bizler, bu konuda hızlı ve profesyonel hizmetimizle öne çıkıyoruz.

Kanal Açma Hizmetimiz

Bizler, uzman personelimiz ve son teknoloji ürünü cihazlarımızla kanal açma işlemini çok kısa sürede ve garantili olarak yapıyoruz. Öncelikle, kameralı robot cihazlarımızla tıkanıklığın yerini tespit ediyoruz. Robotla yaptığımız tespit sayesinde çevreye zarar vermiyoruz. Ayrıca, zamandan kazanıyoruz. Tıkanıklığın yerini tespit ettiğimizde en doğru teknikleri kullanarak, tıkanıklığı açıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler

Uzman personelimizle, profesyonel bir anlayışla hizmet sunan firmamız, pek çok alanda çözüm sunuyor.
  • Vidanjör Hizmeti
  • Kanalizasyon Açma
  • Kanalizasyon Temizleme
  • Kameralı Görüntüleme
Tüm bu işlemleri yerine getiren firmamız, hızlı ve garantili hizmetini uygun fiyatla birleştirmeyi başarmıştır.