Kanal Görüntüleme Nasıl Yapılır?

Kanallarda bulunan tıkanıklıkları açma, logar tıkanıklığını giderme, kanalizasyon tıkanıklıklarına müdahale, su kaçaklarını tespit gibi işlemlerde kullanılan kanal görüntüleme nasıl yapılır? Bu sayılan hizmetlerde kullanılabilecek kanal görüntüleme ile problemlerin ve sorunların tespiti sağlanır ve bu görüntüleme doğrultusunda onarım gerçekleştirilir.
Güven Vidanjör olarak en son teknolojiye sahip robotlarımız ve kameralarımız ile bu hizmeti tüm Antalya ve ilçelerine güvenli bir şekilde sunuyoruz.

Profesyonel Ekipler

Profesyonel ekiplerimiz ile hizmet taleplerine hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve modern cihazlar ile sorunlara müdahale ediyoruz. Şikayetinizin doğrultusunda sorunun tam olarak tespiti için kanal görüntüleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Her tür ve boyutta boru ya da kanal içinde görüntüleme yapabilen robotlarımız ile kusursuz bir şekilde bu hizmeti yerine getiriyoruz.

Çeşitli Sorunları Tam Tespit

Kanal görüntüleme hizmetimiz sayesinde, yanlış kullanımlar nedeni ile oluşabilecek kanal ve gider borularındaki tıkanma ve sıkışmaları tespit edebiliyoruz. Kanalın ya da borunun tam detaylı durumunu görerek, tıkanmaya neden olan maddeleri tespit imkânı yanında borularda bulunması muhtemel kırılma, çatlak ve hasar durumlarını da görebiliyoruz.

Kusursuz Onarım

Durum ya da hasar tespitine imkân veren kanal görüntüleme işlemi sonrasında, kırıp dökme gibi işlemlere başvurmaksızın, zarar vermeden gerekli onarım ya da açma işlemini yerine getiriyoruz. Bu şekilde kusursuz bir hizmeti sizlere oldukça ekonomik fiyatlarla sunabiliyor ve kalitemizi her anlamda sizlere gösteriyoruz.
Üst kalitede gerçekleştirdiğimiz kanal içi görüntüleme hizmetlerimiz sayesinde bütün halinde kanal içlerini görme imkânı yanında kanal, logar, kanalizasyon açma, temizleme ve çekme hizmetleri ile beraber vidanjör hizmetlerini de sunuyoruz. 1994 yılından beri içinde bulunduğumuz sektörde tecrübe farkımız ile foseptik çekimi ve temizlemesi konularında da sizlerin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.