Logar Temizleme Hizmeti

Temizlik başlı başına insanoğlunun hayatında olan en önemli olgulardan biridir. Yaşam alanlarının yanı sıra ofis, bina alanlarının da temizlikleri çok önemlidir. Yaşadığımız zamanda evlerde de ofislerde de her yerde tuvalet bulunuyor. Tuvalet harici mutfak ve banyo gibi alanlarda da günlük kullanımlardan kaynaklı birtakım atıklar merdana gelir ve bu atıklar bazı zamanlarda giderleri tıkamaya kadar gidebilirler.

Logar Nedir?

Oluşan bu atıkların kısa zaman içerisinde yaşam alanlarından çıkartılması gerekir. Evler, şehrin kanalizasyonuna logarlar ile bağlantıda olurlar ve oluşan tüm atıklar logarlar yardımı ile dışarı atılır.

Logar Tıkanması

İnsanların bilinçsizce kullanımı nedeni ile logarlar tıkanabiliyor. Atılmaması gereken maddelerin tuvaletlere atılması sonucunda hiç hoş olmayan durumlar ile karşılanılabiliyor. Logarların tıkanması ile atıklar gidecek yer bulamıyor ve evin tuvaleti, lavabo ya da evin kanalizasyon ile bağlantılı olan bir gideri taşıyor, logar taşmasının ardından pis bir su evin her yerine yayılır ve buna bağlantılı olarak kötü bir koku da ortaya çıkar. Bu tip bir durum psikoloik olarak kötü etki ettiği gibi insan sağlığı bakımından da olumsuz sonuçlar yaratır.

Logar Temizliği

Logar tıkanması yaşandığı anda hemen firmamız ile iletişime geçilebilir. Uzman ekiplerimiz ile beraber logar temizleme hizmeti veriyoruz. Uzman ekibimiz hem böylesi kötü bir durum ile baş başa kalınmasını ortadan kaldırır hem de kısa sürede etkin bir çözüm ile sorunu giderir.
Yönlendirilen uzman ekip öncelikle sorunun kaynağını ve neden tıkandığını tespit ederek tekrar açılması için nelerin yapılması gerektiğine önem verirler. Bu işlemler esnasında kameralı cihazları da kullanılır böylelik ile herhangi bir kırıp dökme olmadan sorun çözülebilir.

Firmamızca Verilen Hizmetler

Yaşam alanlarında oluşacak sorunlar için çalışmalarımız aşağıdaki gibidir:
  • Vidanjör Hizmeti
  • Kanalizasyon Açma
  • Kanal Açma
  • Kanal Temizleme
Logar hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasındadır.