Foseptik Açma Hizmeti

Sektörde hizmet vermeye başladığımız zamandan beri foseptik açma hizmeti çalışmalarımız ile müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kazanmaktayız. Kaliteyi öncelikli sırada görmekte olan firmamız, kullandığı en yeni teknikler ile gelen her talebi başarılı bir şekilde karşılamaktadır.

Foseptik Açma Çalışması

Lağım şebekesi bulunmayan alanlarda kullanılan fosseptik çukuru, özel pis su depoları anlamına gelmektedir. Foseptik çukuru kapasitesine bağlı olarak zamanla dolar ve tekrar boşaltılması gerekir. Foseptik temizleme çalışmalarını vidanjör yardımı ile gerçekleştirmekteyiz. Temizlenmeyen fosseptik çukurları taşarak ciddi sorunların yaşanmasına sebebiyet vermektedir.

Foseptik Çukuru Temizleme

Sağlık koşullarına uygun olarak inşa edilmiş olan foseptik çukurlarını vidanjör aracılığı ile kolaylıkla temizlemekteyiz. Vidanjör ile dibe çökmüş olan atıkları pompa yardımıyla çekmekteyiz.
Foseptik çukuru temizleme işlemlerini her mevsim ve her sezon gerçekleştirebilmekteyiz. Taşma durumlarının sağlık için zararlı bir ortam hazırlama nedeni ile temizleme çalışmalarının zaman kaybetmeden yapılması son derece önemlidir. Foseptik temizleme hizmetlerimiz sırasında çevreye zarar verecek herhangi bir işlem yapmamaktayız. Kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar ile fosseptik tıkanıklıklarına en kısa sürede müdahale etmekteyiz.

Foseptik Çukuru Temizleme Önemi

Nüfusu az sayıda olan yerlerde kanalizasyon sistemi yerine foseptik çukuru tercih edilmektedir. Foseptik çukuru temizleme işleminin tam zamanında yapılması son derece önemlidir. Aksi takdirde etrafa yayılan pis koku oldukça can sıkıcı olmakta ve sağlığa zarar verici etkileri de bulunmaktadır.
Sizlerden gelen taleplerden sonra en hızlı şekilde belirttiğiniz adrese gelerek foseptik açma çalışmalarımızı yapmaktayız. Bunun için görevlendirmiş olduğumuz uzman ekibimiz, en garantili yöntemler ile hayatınıza sorunsuz olarak devam etmenizi sağlıyor.
Foseptik açma hizmetlerimizde 7/24 sizler için kesintisiz çalışmalar yapmaktayız. Foseptik çukuru temizleme hizmetlerimizde her zaman sizlere garantili çözümler sunmaya devam ediyoruz.