Kanal Açma Aracı

Vidanjör hizmeti başka bir deyiş ile kanal açma aracı olarak bilinir. Vidanjör, kanalizasyon ve fosseptik çukurlarında oluşan tıkanıklıklarının temizlenmesinde kullanılan araç olur. Bu araç ile kanalizasyon borularının tıkanmasına sebep olan maddelerin temizliği ile işe başlanır, atık maddelerden temizlenmesi ile kanalizasyon boruları eski işlevsel haline getirilir.

Kanal Tıkanıklığı

Gün içerisinde insanlar çevreye pek çok atıklar atar ve bu atıklar kanalizasyon borularının tıkanmasında etkin rol oynar. Mutfak ya da banyo giderlerinden atılan atıklar ile dış etkenler ile taşınan maddeler kanalizasyonda birikir ve zaman içinde borularının tıkanmasına neden olur.

Kanal Açma

Kanalizasyon tıkanıklığı bir apartmanı ya da bir sokağı etkileyebilecek bir durumdur ve böylesi bir durumu kimse yaşamak istemez. Bu neden ile atıklara dikkat edilmelidir; ancak kanalizasyon tıkanıklığının gerçekleşmesi durumunda da tıkanıklıklar için kullanılan en etkin araç vidanjörler olur.
Teknolojik gelişmeler de göz önüne alınarak en zor kanalizasyon tıkanıkları bile görüntülü kameralar ile yer tespiti yapılmasının ardından kanal açma makinesi ile açılır. Firma olarak hem insan sağlığını hem de doğayı düşünerek hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu hizmetlerimizde uzman personel kadromuz ve kendi araçlarımız ile en uygun fiyata kaliteyi sağlıyoruz.

Verilen Hizmetler

Bir şehrin insanlarının temizlik içinde yaşayabilmeleri bir yerde kanalizasyon temizliğine de bağlı olur. Kanalizasyon tıkanıklıklarına bakılmaması durumunda zaman içinde sular dışarı taşar ve ortaya da kötü bir koku çıkar. Bu durum da insan sağlığını olumsuz etkiler. Bu neden ile önemli olan vidanjör hizmeti gibi verilen diğer hizmetler de aşağıdaki gibidir:
  • Kanalizasyon Açma
  • Kanal Temizleme
  • Logar Yemizleme
  • Logar Tıkanıklığı Açma,
Bu hizmetler kapsamında tuvalet tıkanıklığı açma ve kanal görüntüleme gibi hizmetler de verilir.