Antalya Logar Tıkanıklığı Fiyat

Tıkanıklık hepimizin evinde, iş yerinde olabilecek ve karşılaştığı durumlardandır. Tuvalet, banyo, mutfak giderleri, klozet gibi yerlerden kökü kokuların gelmesi ve gitmemesi olarak kendisini belli eder. Böyle bir durumla karşılaştığımızda genellikle lavabo açıcılar gibi maddeler kullanırız. Fakat tıkanıklık bizim bilmediğimiz büyüklükte olabilir. Apartmanınızın kanalizasyon ile birleştikleri yerlerde tıkanıklık olabilir. Bu konuda Antalya Logar açma olarak sizlere en uygun şekilde tıkanıklığın sebebini buluyoruz.

Logar Tıkanıklığı Nedir?

Yaşadığınız bölgenin kanalizasyonunun ana kanalizasyon hattına bağlandıkları yerde bulunan bağlantı noktalarına logar denir. Buralarda olan tıkanıklıklar yaşadığınız çevreyi komple etkileyecektir. Bu tıkanıklıklar kullanıcıların hataları kaynaklı olabilmektedir. Mutfaklar da musluğa döktüğünüz yağ artıkları, çay posaları ve tuvaletlerde atılan mendil, bez gibi maddeler sonucu tıkanmalar oluşmaktadır. Bazen ise şehrin alt yapı sorunu kaynaklı da olabilmektedir. Bu durumla karşılaştığınızda Antalya logar açma yardımınıza koşacaktır. Logar tıkanması öncelikle binaların bodrumu ve alt katlarından başlar. Gider suları da tıkalı olduğundan kanalizasyona gidemeyecek ve bu giderek yükselecektir.

Nasıl Halledilir?

Burada vidanjör hizmeti alarak sorunu çözebilirsiniz. Kamera sistemi ile öncelikle tıkanıklığın yeri tespit edilir. Bağlantıların tespitleri yapılır. Tıkanıklığın yeri ve ne durumda olduğu belirlendikten sonra kullanıcı hatası mı yoksa altyapı sorunu mu olduğu belirlenir. Kullanıcı hatasından kaynaklanan tıkanıklıklar diğerine oranla daha kolay ve maliyetsiz olarak çözülebilir. Burada robot makine kullanılır.
Robot makine sayesinde tıkanıklığa sebep olan cisim ne ise logar kuyusuna itilir. Eğer borular ile alakalı bir sorun ise biraz daha uğraştırıcıdır. Boruların tekrar bağlanması ve gider yönünde eğim verilmesi gerekir. Robot makine burada yetersiz kalmaktadır. Ya da logar doldu ve bundan kaynaklı bir tıkanma yaşıyor iseniz vidanjör hizmeti alarak orada olan su çekilmelidir. Böylelikle kırma dökme olmadan işini bilen kişilerle çalışmak rahatlığını yaşamış olursunuz.
Firmamız her türlü tıkanıklık açma ve vidanjör hizmeti vermektedir. Yeterli tecrübe ve ekipmana sahip olan biz açılması zor yerlerde bile en kısa sürede çözümler bulmaktayız.