Antalya Güven Vidanjör Telefon

Antalya ilimizde faaliyet gösteren firmamız geniş hizmet alanına sahiptir. Firmamız; gece kondu mahallelerinden, lüks villalara kadar birçok farklı kesime hizmet veriyor. Vidanjör telefon numaralarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Vidanjör hizmetleri, kanalizasyon tıkanıklık giderimi, kanalizasyon bakım ve onarımı, tıkalı tesisatların açılması gibi birçok hizmet firmamız tarafından müşterilerimize sunuluyor.

Firmamız Ne Gibi Teçhizata Sahip?

Firmamız bünyesinde geniş araç yelpazesi bulunuyor. Bu sayede Antalya ilimizin tamamına araç tedariği sağlıyoruz. Bunun yanında özel kanalizasyon açma araçlarımız ile bu tür sorunları kolayca çözüyoruz.
Araçlarımız dışında tecrübeli ve işinde uzman personel grubuna sahibiz. Personellerimiz müşterilerimizin sorunlarını karşılıksız bırakmayıp kesinlikle çözüm üretiyor. Ayrıca kışın görülen logar taşması veya su taşkını gibi alt yapı sorunlarını da sahip olduğumuz araç gücü sayesinde kolayca çözüyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Gece konduların yoğun olduğu Aksu, Kepez gibi ilçelerimizde en çok görülen sorunlardan birisi tuvalet çukurlarının dolmasıdır. Bu bölgelere çukur büyüklüğüne göre araçlar sağlıyoruz. Ayrıca çukurların bakımlarını yapıyoruz. Saat farkı olmaksızın müşterilerimize ulaşıyoruz. Alt yapısı olan Konyaaltı, Muratpaşa gibi ilçelerimize de alt yapı hizmetleri veriyoruz.

Firma Farkımız

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor. Firma olarak asla para odaklı değiliz. Müşterilerimizi küçük hilelerle kandırma yoluna gitmiyoruz. Her çukura hangi semtte olursa olsun hangi saatte olursa olsun boş vidanjör gönderiyoruz.
Yarı dolu vidanjörler ile daha fazla tur atıp daha çok para kazanalım anlayışını firma olarak dolandırıcılık ile eş tutuyoruz. Müşterilerimizin telefonlarına olabilecek en hızlı şekilde cevap verip sorunun olduğu bölgeye en kısa sürede ulaşıyoruz. Tüm bunları yaparken kalitemizden ve dürüst hizmet anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Firma olarak amacımız; kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışı ile tüm müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.