Vidanjor Hizmeti

Antalya Güven vidanjör firması; Güven Vidanjör olarak yılların verdiği tecrübe ve teknolojik ekipmanlarımızla siz değerli müşterilimizin her türlü kanalizsyon tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, foseptik çekimi gibi sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz. 

Güven vidanjör hizmetleri olmak üzere Antalya' da; 7 / 24, çok hızlı bir şekilde sorunlarınıza müdahale etmekteyiz.  Kanalizasyon hattı problemleriminizi çözmek için bizleri arayabilirsiniz güven vidanjor telefon 0532 362 07 44.

Tıkalı olan kanalizasyon veya kanal hattını vidanjörlerimiz ile açıyoruz. Kanalizasyon ve logarlar hatları gündelik hayatımızda sıkça kullanılan peçete, tuvalet kağıtları, bez veya yabancı maddeler nedeniyle tıkanır. Bu tıkanıklıkları açmak güven vidanjör araçlarımız ile kırma dökme işlemi olmadan hızlı ve etkili şekilde açıyoruz.

Sadece tıkalı olan kanalları değil kanallardan çıkan kötü koku ya da çevreye verdiği zararın önüne geçmek açısından da vidanjör hizmeti veriyoruz. Kanalizasyon temizliği için gereken kanal görüntüleme cihazları gibi ekipmanları oluşturup, konusunda uzman olan ekiplerimiz ile kanal temizliğini yapıyoruz. 

Vvidanjör hizmetimiz ile hem temizlik hem de kanal açma gibi pek çok husustan da yararlanmış olacaksınız.


Ant Vidanjör İletişim : 0532 362 07 44.