Kepez Vidanjör

Hiç istemediğimiz bir durumdur. Tuvalet çukurunun dolması, lavabo giderinin çalışmaması veya kanalizasyon hattının tıkanması. Bu gibi bir durumda canınızı sıkmayın. Kepez Vidanjör olarak günün her saatinde bir telefon ile sorununuzu çözüyoruz.

Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

Firma bünyesinde bulunan vidanjörler ile tuvalet ve mutfak çukurlarının boşaltım işlemini yapıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan küçük ve büyük boyutlu araçlar sayesinde her çeşit mekanlara girebilir ve boşaltım işlemini yapabiliriz.
Ayrıca tesisat içinde oluşan tıkanık boru ve sistemlerin açılması için de hizmet vermekteyiz. Bünyemizde bulunan tecrübeli personelimiz çukur ile vidanjör arasındaki bağlantı açma işlemini çevreye zarar vermeden yapabiliyor. Tıkalı lavabo ve logar çukuru açma işlemini de yapmaktayız.

Ne Tür Araçlar İle Hizmet Veriyoruz

Firmamız bünyesinde bulunan irili ufaklı bir çok araç ile hizmet vermekteyiz. Bahçeli ve küçük evler için küçük araçlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede küçük bahçelere kolaylıkla girip hizmet verebiliyoruz.
Apartman, iş yeri ve okul gibi büyük alanlar için ise büyük araçlarımız ile hizmet veriyoruz. Bunun dışında firma bünyesinde bulunan farklı araçlar ile tıkanık giderme, sızıntı önleme gibi birçok hizmeti vermekteyiz.

Neden Biz?

En büyük avantajımız Kepez bölgesini çok iyi bilmemizdir. Bölgenin alt yapısını ve evlerin durumunu çok iyi bildiğimiz için oluşan sorunları da çok iyi anlayıp uygun çözümler üretiyoruz.
Birçok firmanın yaptığı vidanjör hilelerini yapmıyoruz. Aynı vidanjör içerisinde kesinlikle birden fazla çukurun atığını koymuyoruz. Bununla birlikte uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Firmamız 24 saat hizmet vererek hangi saatte olursa olsun bir telefon ile çok kısa süre de bulunduğunuz yere ulaşıyor.
Personelimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığı için her konuda yardımcı olabilmek için elinden gelenin fazlasını yaparak hizmetimizin eksiksiz yerine getirilmesini sağlıyor.