Antalya Kanalizasyon

Günümüzde toplu konutların ve çok katlı iş merkezlerinin çoğalmasıyla beraber tesisatlarda yaşanan bu tür sorunlarda artmıştır. Genellikle binaların tesisatında kullanılan malzemelerin kalitesiz oluşu bu sıkıntılara zemin hazırlamaktadır. Ayrıca yeni binaların tesisatının yapılırken eğiminin yanlış verilmesi, yağmur sularının oluşturduğu boruların kanalizasyon borularına bağlanmış olması bu sıkıntıların oluşmasını sağlamaktadır. Antalya kanalizasyon olarak tüm tesisat problemlerinizin çözümünde sizlerin yanınızdayız.
Antalya ve yakın çevresinde tesisatlarda oluşan sorunların çözümünde profesyonel bir kadroyla seri olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Kanal Tıkanıklığının Nedenleri Nelerdir?

Kanallarda birçok farklı etkenler nedeniyle tıkanıklık yaşanabilir. Bu tıkanıklıklar tesisatların yapımı sırasında yapılan hatalı hareketlerden olabileceği gibi aynı zamanda kişilerin yanlış ve vurdumduymaz kullanımları sonrasında da oluşabilir. Genelde oluşan tıkanıklıkların nedenleri şöyledir:
  • Suda çözünemeyen kağıtların giderlere atılması
  • Yanlışlıkla giderlere düşen anahtarlık gibi sert cisimlerin tıkanıklığa sebep olması
  • Tesisatlara kullanılan boruların çapının küçük, kalitesiz oluşu
Bu sebeplerden dolayı kanallarda tıkanıklıklar meydana gelebiliyor. Fakat firmamızla iletişime geçerek sorunlarınıza kısa zamanda çözüm üretmemizi sağlayabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma Hizmeti Neden Önemlidir?

Tıkanıklık oluştuğunda her ne kadar sifonu çekseniz de su birikintisi gitmemektedir. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Evlerinizde yada ofisinizde karşılaştığınız bu sorunlara kısa vadede etkili olabilecek çözümler üretebilirsiniz. Fakat bu çözümler sizi bir yada iki gün rahatlatacak, sonrasında yine aynı sorunla karşılaşacaksınızdır. Dolayısıyla firmamızla bağlantıya geçerek profesyonel yardım alabilirsiniz.

Kanalizasyon Açma

Firmamız sizlere kanalizasyon açma alanında deneyimli kişilerle ve son model ekipmanlarla hizmet vermektedir. Kameralı sistemlerle kanalda oluşan tıkanıklığı tespit ederek harekete geçiyor ve alanda kırma yapmadan robotlar yardımıyla tıkanıklığı açıyoruz. Son olarak tekrardan kameralı sistemle kanalizasyonu inceliyor ve garantili hizmet sağlıyoruz.