Antalya Kanalizasyon Açma

Günümüzde kanalizasyonlar pek çok farklı nedenlerden dolayı tıkanmaktadır. Tıkalı olan kanalizasyonlar gerek sağlık açısından gerekse çevreye karşı yaydığı nahoş kokulardan dolayı hoş karşılanmazlar. Böyle durumlarla karşılaşan bina sakinleri de yakın çevrelerinin tavsiye ettiği yada internet üzerinden araştırdıkları birtakım firmalarla bu sorunlarından kurtulmak isteyebilirler.
Fakat kanal tıkanıklığını gidermek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. İşinin ehli kişilerden oluşan Antalya kanalizasyon açma alanında hizmet sunan firmamızla çalışmak size fayda getirecektir. Antalya bölgesinde uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamızdan tüm tesisat problemlerinizin giderilmesi için hizmet talep edebilirsiniz.

Firmamızda Verdiğimiz Hizmetler Nelerdir?

Uzun yıllardır Antalya ve yakın çevre ilçelerinde binaların veya ofislerin tüm tesisat problemlerine modern ve seri olarak çözüm üretmekteyiz. Alanında profesyonel bir ekipten oluşan kadromuzla sizlerin bu anlamda mağdur olmaması için en son teknolojiye uygun ekipmanlarımızla çalışmaktayız. Firmamızda verdiğimiz hizmetler şöyledir:
  • Kanal tıkanıklığını açma
  • Lavabo tıkanıklığını açma
  • Gider açma hizmeti
  • Klozet açma hizmeti
Firmamız bu hizmetleri kısa zamanda ve son teknolojik cihazlarla gerçekleştirmektedir.

Kanallar Neden Tıkanır?

Binalarda yada ofislerde kullanılan lavaboların, klozetlerin tıkanması çok fazla rastlanan bir durumdur. Binaların tesisatında kullanılan boruların kalitesiz oluşu yada bu alanları kullanan kişilerin duyarsızlığı maalesef ki bu sıkıntılara yol açabiliyor. Suda çözünemeyen maddelerin bu alanlara atılması bu süreci hızlandırmaktadır.
Kanalizasyon giderlerinde kullanılan boruların belli bir çapta olması gerekir. Küçük çaptaki borular bu tıkanıklara sebep olabilir.

Cihazla Kanal Açma İşlemi

Firmamızda evlerinizin tesisatında kırıp dökme yapmadan modern kamera sistemiyle tıkanıklığın olduğu alanı belirliyoruz. Ardından tıkanıklığın sebebini bularak robot yardımıyla sert cisimlerin parçalanmasını sağlıyoruz. Son olarak tıkanıklığın olduğu alanı kontrol ederek garantili hizmet veriyoruz.