Antalya’da Vidanjör Fiyatları

Vidanjörler, tıkanıklığa sebep olan kirli ve atık su benzeri maddelerin temizlenmek üzere tanklara doldurma ve boşaltma işlemlerini gerçekleştiren araçlardır. Buna ek olarak şehirlerde bulunan kanalizasyon merkezlerindeki tıkanıklığa sebep olan foseptik atıklar, katılaşmış yağ ve taş gibi maddeleri temizleyerek tıkanıklığı gideren araçlar anlamına da gelmektedir. Antalya da vidanjör fiyatları şehirdeki ihtiyaç türlerine bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Kaliteli, Profesyonel Ve Kesintisiz Hizmetlerimiz
Araçlarımızla sizlere 7 gün 24 saat her türlü tıkanıklık problemlerinizde vidanjör hizmeti sunmaktayız. Genel olarak vidanjör hizmetlerimiz, yağmur suyu birikintilerinin temizliğinde, kanalizasyonlara ait alt yapı temizliğinde kullanılmaktadır. Bu profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ihtiyacınız olan her saat de ulaşabilirsiniz. Profesyonel, kesintisiz vidanjör hizmetlerimizin fiyatlarını öğrenmek için bizlerden bilgi edinebilirsiniz.

Kombine Temizleme Aracı Kanal içerisinde oluşmuş kirlilik ve tıkanıklıkların yüksek bir basınçla su gönderilerek, tıkanıklığa sebep olan şeyleri iterek rögar bacalarına kadar getirilmesini sağlamaktadır. Rögar bacalarına getirilen maddeler burada da vakumlanarak vidanjör tankının içerisine boşaltılıyor. Böylelikle tıkanmış kanallar bu kirlerden arınarak, bu maddelerin sebep olduğu kötü kokuları ve su basma gibi ihtimalleri ortadan kaldırmış olmuyor.
Yapılan kanal temizleme işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Düzenli temizlenme işleri yapılmadığı durumlarda ani meydana gelen şiddetli yağışlar, ev ve iş yerlerinize su baskınlarına sebep olabilir. Düzenli olarak yaptırmak istediğiniz vidanjör işlemlerinizi, uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kurumsal Olarak Vidanjör Hizmetleri
Şehirlerde meydana gelebilecek logar ve lağım tıkanıkları gibi durumlarda tıkanıkları giderebilmek için vidanjörler kullanılmaktadır. Tüm resmi kuruluşlara ve iş yerlerine kesintisiz olarak vidanjör hizmetimizi sunmaktayız. Bunlara ek olarak kanalizasyonlarda bulunan mentollerinin temizliğinde, yüksek basınçlı ve devamlı vakum sistemimizle endüstriyel olarak temizlik gibi işlemleriniz içinde vidanjör hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Evlere ait atıkların ya da endüstriyel olan atıkların temizliğinde yapılan işlemlerle, kirli su depoları boşaltılıp temizlenmektedir. Bunlara ek olarak oluşabilecek her türlü ihtiyaçlarınız için, sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden bizlere ulaşarak faydalanabilirsiniz.

Antalya Vidanjör Fiyatları
İnternet sitemize giriş yaparak ya da iletişim numaralarımız aracılığıyla bizlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz vidanjör hizmetlerimizin fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
  • Vidanjör çekimi: 50 TL
  • Kanal temizleme işlemleri: 40 TL
  • Kirli ve atık suların olduğu kanallardaki tıkanıklığı açma işlemleri: 110 TL
  • Vidanjör araçları: 180 TL
Firmamız sizlere tıkanıklık sebebiyle oluşabilecek her türlü vidanjör ihtiyaçlarınızda, profesyonel olarak ve meydana gelebilecek tüm sorunlarınıza çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır. Öncelik düşük fiyat olarak benimsenmemelidir. Firmamızla sizlere en kaliteli, kesintisiz, profesyonel hizmetler sunmaktayız.