Kanal Açma Hizmeti

Antalya Kanal Açma ve Vidanjör: Firmamız Antalya’da tıkanan kanalizasyonları açma, kanal temizliği yapma, logar temizliği, tıkalı logarları açma, vidanjör yardımıyla tıkanıklık açma, tıkanan tuvaletleri açma, gibi birçok şekilde hizmetler sunmaktayız. Müşterilerin bizden memnun kalması, bizim öncelikle önem verdiğimiz bir konudur. Personellerimiz tecrübeli ve işlerinde uzman bireylerdir. Hizmet verirken kendi araçlarımızı kullanıyoruz. Kaliteli hizmeti müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Hizmetlerimiz Şunlardır;

Vidanjör Hizmeti: Vidanjör araçlarımız kullanarak kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklığı gidermekteyiz. Ayrıca fosseptik kuyularını da boşaltıyoruz. Güven vidanjör olarak her türlü resmî kurumlara ve kuruluşlara, konut sahiplerine işyerlerine, çeşitli fabrikalara kaliteli hizmetlerimizi götürmekteyiz.
Kanal Açma Hizmeti: Antalya ve Antalya' nın tüm ilçelerinde kanal açma hizmeti veriyoruz. Firmamız son teknolojiye uygun cihazlarla hizmetleri sunmaktadır. Güvenilir, işinde uzman çalışanlarımızla, kameralı robotlar kullanarak oluşan problemleri hızlı, kaliteli, etrafa herhangi bir zarar veremeden çözmekteyiz.
Kanalizasyon Açma Hizmeti: Kanalizasyon tıkanıklıkları olduğu zaman çevreye çok kötü kokular yaymaktadır. Kuruluşumuz Güven vidanjör, en zor tıkanıkları dahi, görüntülü kameralar kullanarak önce tıkanıklığın yerini buluyoruz sonra da robot kanal açma makineleri ile oluşmuş tıkanıklığı açıyoruz.
Kanal Temizleme Hizmeti: Firmamız en kaliteli kameralı sistemler kullanarak, kirlenmiş olan kanalları hızlı bir şekilde temizlemekteyiz. Kameralı temizleme sistemlerimiz çevreye zarar vermeden kırmadan, dökmeden kanal temizleme işini en hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız.
Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti: vidanjör firmamız yılların verdiği tecrübeyle logar açma hizmetini bünyemizde çalıştırdığımız işinde usta kişilerle yapmaktayız.
Logar Temizleme Hizmeti: Antalya Güven Vidanjör olarak tıkanan logarlar da önce problemin kaynağını, tıkanma nedenini tespit ediyoruz. Sonrada kameralı cihaz görüntüleri ile tespit edilen problemi logar açma cihazlarımızı kullanarak açıyoruz.
Fiyatlarımız: Yaşanan her türlü problemlerinizde müşterilerimize en uygun fiyat ve uzman ekibimizle hizmetler sunuyoruz.