Aksu Vidanjör

Dilimize Fransızcadan geçmiş bir kelime olan vidanjör, santrifuj pompasının oluşturmuş olduğu emme gücü ile birlikte çekmiş olduğu pis su ve tıkanıklığa neden olan diğer yabancı maddeleri tahliye etmek üzere tankına doldurarak boşaltma işlemi yapabilen bir araçtır. Vidanjör hizmeti, Türkiye’nin farklı yerlerinde profesyonel olarak sunulmaya devam ediyor. Firmamız tarafından sunulan Aksu vidanjör hizmetlerinin çeşitli özellikleri bulunuyor.

Şehir Kanalizasyonları Açma

Şehir kanalizasyon sistemlerinde tıkanıklıklara yol açan foseptik atıkları, taşlar, kumlar ve çakıllar gibi atıkların temizlenmesi işlemlerinde vidanjörlere ihtiyaç duyuluyor. Gelişmiş bir temizleme aracı olan vidanjör aynı zamanda da atıkların bulunduğu yerden tahliyesini sağlıyor. Böylelikle atıklar taşınarak boşaltma noktasına ulaştırılıyor. Firmamızın profesyonel ve deneyimli elemanları, farklı ihtiyaçları güvenli bir şekilde karşılıyor.

7/24 Vidanjör Hizmeti

Antalya’nın bütün ilçe, semt, mahalle ve sokaklarına haftanın her günü 24 saat boyunca da hizmet veriyoruz. Vidanjör kiralama gibi ihtiyaçlarınız için bizlere sitemizin iletişim bölümünden de ulaşabilirsiniz. Vidanjör ve kuka vidanjör hizmetleri de vermekte olan firmamız yüksek teknoloji barındıran kanal açma aracı, kanal temizleme aracı ile bütün sorunlarınıza da en hızlı çözümü sunuyor.

Profesyonel Vidanjör Hizmetleri Aksu

Kombine kanal temizleme aracı ile birlikte kanal içerisinde oluşmuş olan kirlilik, tıkanıklık ve kum; çakıl taşları gibi atıkları yüksek basınçlı su yardımı ile de yumuşatarak sürüklüyor. Böylelikle de rögar bacalarına kadar bu nesneleri getirmeyi sağlıyor. Ayrıca bu şekilde tıkalı olan kanalları da temizler ve yapılarda birikmiş olan su baskını ve koku gibi durumları da engellemiş oluyor.
Kanal temizleme işlemlerinin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Aksi durumda ise şiddetli bir yağış sonucu ev ve işyerlerinize su basma riski bulunuyor. Bu gibi can sıkıcı sorunlar ile karşılaşmak istemiyor iseniz sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak alanında uzman olan destek ekibimizden alacağınız yardımlar sonrasında vidanjör ihtiyaçlarınızı giderebileceksiniz.