Vidanjör Hizmeti Seçeneği

Vidanjör tanka sahip olan bir araçtır. Genellikle kanalizasyonlar ve lağımlar için kullanılır. Bu araçta yer alan borular sayesinde kanalizasyon ve lağımlardaki pis sular tanka çekilir. Bizler bu özelliklere sahip vidanjörleri kullanarak vidanjör hizmeti veriyoruz. Bu sayede dolan kanalizasyonların temizlenmesini sağlıyoruz.

Vidanjörle Kanalizasyon Temizliği

Vidanjörlerle gerçekleştirdiğimiz en yaygın hizmet kanalizasyonların temizliğidir. İnsanlar tarafından her an yeni bir atığın ortaya çıkmasıyla ve yağış gibi faktörlerle kanalizasyonlar sıklıkla dolar. Dolan kanalizasyonların taşma yapmaması için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.
Aksi durumlarda hem pis koku ortaya çıkar hem de insanların hayatı tehlikeye girer. Bu sebeple firma olarak Antalya’da bulunan kanalizasyonların temizlenmesi için vidanjör araçlarımızı kullanıyoruz. Firmamızı tercih eden kişilerin belirttikleri yere giderek kanalizasyonlardaki pis suyu tanklarımıza çekiyor ve böylelikle kanalizasyondaki işleyişin aralıksız devam etmesini sağlıyoruz.

Vidanjörle Tıkanıklık Açma

Kanalizasyonların dolması kadar sık karşılaştığımız diğer kanalizasyon sorunu ise kanalizasyon tıkanıklığıdır. Kişisel atıklar, atılmaması gereken bezler, kağıtlar ve yağışlar sebebiyle ortaya çıkan atıklar kanalizasyonların tıkanmasına sebep olur. Antalya’da sık yaşanan kanalizasyon tıkanıklıkları için vidanjörlerimizle hizmet veriyoruz. İlk olarak tıkanıklığın yerinin tespit edilmesini sağlıyoruz. Daha sonra da vidanjörde yer alan hortumu kullanarak kanalizasyonun açılmasını sağlıyoruz. Diğer firmalardaki gibi kırma dökme işlemini gerçekleştirmiyoruz. Makinelerimiz aracılığıyla tıkanıklık tespiti ve yine vidanjörümüz sayesinde de tıkanıklık açımın gerçekleştiriyoruz.

İnşaat Alanlarının Temizliği

Antalya’nın merkezinde ve çevre ilçelerinde vidanjör hizmeti veren firma olarak kanalizasyonların temizliği ve tıkanıklıklarının açılması dışında inşaat alanları içinde hizmet veriyoruz. İnşaat alanlarındaki atıklar ve sular insanların o alanda çalışmasını zorlaştırıyor. Bu durumlarda müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak inşaat alanlarındaki atıkların vidanjörlerimizle temizlenmesini sağlıyoruz. Vidanjör borularımız sıvı veya katı atıkları emerek tanka çekiyor. Böylelikle de inşaat sahası kirlilikten temizleniyor.

Uygun Fiyatlarla Vidanjör Hizmeti

Vidanjör hizmetleri kişiler için maliyetli gözüken hizmetlerdir. Ancak bu hizmetler ortamdaki kötü kokuların ve kirliliğin yok olmasını sağladığından kullanılması gereken bir hizmettir. Ayrıca bizler firma olarak Antalya’da uygun fiyatlı vidanjör hizmeti veriyoruz ve bu sayede kaliteli hizmetimizden tüm Antalyalıların faydalanmasını hedefliyoruz.