Antalya Güven Vidanjör Hizmet

Vidanjör hizmetleri ile toplu yaşam alanları ve kentlerde oluşan lağım atıklarının temizlenmesi, foseptik kuyuların tıkanıklarının giderilmesi tarzı çalışmalar yerine getirilir. Bu kapsamda vidanjör hizmetlerini firmamızın güvenilir çalışma sistemi, teknik araç ve ekipmanları, işlerinin uzmanı çalışanları ile yerine getiriyoruz.
Sunduğumuz Hizmetler
Antalya Güven Vidanjör olarak vidanjör hizmetleri ile beraber kanalizasyon tıkanıklıklarını açma, logar temizleme ve açma, kanal açma, kanal temizleme tarzı hizmetlerin tümünü birden noksansız ve aynı oranda hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.
Hem kanal tıkanıklıklarına müdahalede, hem yürütülen açma çalışmalarında hem de su kaçakları gibi sorunların tespitinde kanal görüntüleme yaparak çalışıyor ve teknolojik imkanlardan sonuna kadar yararlanıyoruz. Tüm Antalya geneli ve ilçelerine hizmet götürürken modern kamera ve robot teknolojilerini kullanıyoruz.
Uzman Ekipler
Firma olarak, müdahalede bulunduğumuz her olay ve bize ulaşan taleplerde konularında geniş tecrübe sahibi olan uzman personel ile çalışıyoruz. Bu sayede doğru teknik ve uygulamalar ile kesin çözüm garantisi sunuyoruz.
Sorunların Tam Olarak Tespit İşlemleri
Kanal görüntüleme tarzı teknik çalışmalarımız ile gider ve kanalların tıkanma, sıkışma ve hasar görme gibi durumlarında noktasal bazda doğru tespit yapıyoruz. Detaylı incelememizde tıkanıklık sebebini tam olarak görme imkanı yanında boruların olası kırılma ve çatlak noktalarını da net bir şekilde görebiliyoruz.
Yerinde Müdahale
Karşılaşılan sorunlar ile muhtemel problemleri tam olarak tespitimiz sonrasında ise gerekli olan onarım çalışmalarını da kırıp dökmeden yerine getiriyoruz. Ekonomik anlamdaki avantajlarımız ve hizmetlerimizdeki kaliteli yaklaşım ile sektörümüze öncülük ediyoruz. Yeniliklere açık olan kurumsal yapımız ile bize ihtiyaç duyulan her yerde ve her an, 1994 yılından bu zamana dek kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Tüm gerekli ruhsat ve belgelere sahip firmamız ile güvenilir hizmetin ilk akla gelen adresi oluyoruz.