Belek Vidanjör

Firma olarak, son teknolojiye uygun vidanjör araçlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklıkları vidanjör araçlarımız ile anında açmaktayız. Ayrıca Belek vidanjör olarak, fosseptik kuyularının boşaltma faaliyetini de gerçekleştirmekteyiz.

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör araçları emilen pis suların tutulmasını sağlar. Bu işlemi, üzerinde bulunan silindir şeklindeki depolar, vasıtasıyla yapar. Vidanjör araçlarında bulunan emiş hortumları, vakumlama yöntemi ile fosseptik çukurlarında biriken suları anında temizler. Firma olarak, yılların vermiş olduğu tecrübe ile kanalizasyonlarda ve Fosseptik çukurlarında oluşan tıkanmalara anında müdahale ederek açmaktayız. Yaptığımız ilk işlem, tıkanmayı tespit etmek ve bu tıkanmaya neden olan atıkları iyice temizlemektir. Temizleme işleminin ardına, kanalizasyon borularına yüksek basınç uygulayarak, boruların işlevselliğini yeniden kazandırıyoruz.

Vidanjör Ne İşe Yarar?

Vidanjör, foseptik çukurunda ve kanalizasyon altyapı borularında meydana gelen tıkanıklarının ortadan kaldırılmasına, tıkanmaya neden olan atık maddelerin temizlenmesine olanak sağlamaktadır. .Ayrıca Vidanjör hizmeti ile tıkanan logar ve çukurlar yeniden işlevsel hale gelmektedir. Kullandığımız araçlar, teknolojiye uygun olup, vidanjörlerde kameralı görüntüleme sistemleri bulunmaktadır.
Kamera sistemi ile açılmak için uğraşılan kuyu veya logarlar zarar görmeden en kısa sürede sorunun kaynağı tespit edilerek müdahale edilmektedir. Yıllardır hizmet kalitemizi artırarak 1994 yılından beri firma olarak varlığımızı devam ettirmekteyiz. Uygun fiyatlar ile kaliteyi ucuza sunmaktayız.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır?

Kanalizasyon borularında zamanla tıkanma olmaktadır. Kanalizasyon borularındaki tıkanmanın en büyük sebebi, bilinçsizce çevreye atık maddelerin bırakılmasıdır. Bu atık maddeler, dış etkenlerinde etkisi ile borularda birikme ve tıkanma yapmaktadır. Bu birikmeler ile kanalizasyon borularında tıkanma oluşur. Ne yazık ki kanalizasyonlar işlevselliğini yitirir. Firma olarak vidanjör hizmetimiz ile oluşan tıkanıklıkları vakit kaybetmeden müdahale etmekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizleri arayabilir, profesyonel destek alabilirsiniz.