Belek Vidanjör

Modern şehirleşme anlayışı ile eş değer olan kanalizasyon alt yapısı sağlıklı ve modern yaşamanın olmazsa olmazları arasındadır. Şehirler kurulurken özellikle alt yapıya önem verilmelidir. Kanalizasyon alt yapısı için gerekli araçların başında vidanjör gelir.
Yoğunlaşan yaşam alanlarının alt yapısında ihtiyaç duyulan sistemleri kurmak için vidanjör araçlarını kullanmak gerekir. Her ilde bulunan ve vidanjör hizmeti vermek amaçlı kurulan firmalardan biri de belek vidanjör olup profesyonel hizmetler ile şehirlerin alt yapısını düzenler.

Verilen Hizmetler

Kurumsal firma olan belediye ve kişiye özel hizmetler sunan belek vidanjör firmaları atık ve çevresel olumsuz etki oluşturacak tüm su birikintileri, kanalizasyon ve logar temizleme, çukur açma gibi hizmetlerde bulunur. Profesyonel hizmet sunan bu firmalarda bulunan teknik cihazlar ile kırma, sökme ve çevreye zarar verilmeden 7/24 hizmet sunulur.
Emiş gücü yüksek olan son teknoloji ürünü vidanjörlerden oluşan filosu ile Belek'te yaşanabilecek sel basmalarında, kanalizasyon tıkanıklıklarında hizmet vermeye hazır firmalar vardır.

İletişim

Vidanjör hizmetine ihtiyaç duyulduğunda internet üzerinde bu hizmeti belek ve çevresinde veren firmalara anında ulaşmak mümkün olur. Her vidanjör firmasının iletişim numaraları internet sitelerinde toplu ya da tek olarak yer alır. İletişim sonrası vidanjör hizmeti ekip ve ekipmanı ile anında çözüm için verilen adreste en kısa sürede içerisinde hazır bulunur.

Fiyatlandırma

Vidanjör hizmetleri belediyecilik ve şehircilik alt yapısında sürekli ihtiyaç duyulacak bir hizmet kapısıdır. Bu nedenle hizmetin önemi açısından değerlendirildiğinde saatli çalışma sistemi ile çalışan vidanjör firmaları, olayın büyüklüğü de dikkate alınarak ücretlendirilir.
Sektörel olarak şehir ve belediyelerin alt yapı kanalizasyon sistemleri için gerekli sektörler arasında yer alan vidanjör hizmetleri tam donanımlı olup ve her an göreve hazır bulunur.