Kanal Temizleme Görüntüleme

Apartmanların pis su giderleri, atılan yabancı cisimlerin etkisiyle zaman içinde tıkanır. Bu tıkanma sonucu, ilk önce ortaya ağır bir koku çıkar. Bir sonraki aşamada ise, tuvalet ve lavabolarda taşma meydana gelir. Müşterilerimiz firmamızın sunduğu, kanal temizleme görüntüleme hizmetiyle bu soruna çözüm buluyorlar.
Bizler, kanal açma, vidanjör hizmeti, logar ve kanal temizleme hizmeti sunan bir firmayız. Hizmet çeşitliliğimiz kadar hizmet kalitemiz de bizleri öne çıkarıyor. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız sebebiyle, Antalya ve Antalya'nın ilçelerinden yoğun talep görüyoruz. Biz, hem teknolojik cihazlara hem de uzman personele sahibiz, bu sayede müşterilerimiz için en iyisini yapabiliyoruz.

Kanal Tıkanması Neden Olur?

Apartmanların pis su giderleri, birçok dairenin pis suyunu taşımakla görevli sistemlerdir. Bu sistemler, dairelerin, tuvaletlere yabancı cisimler atmaları sebebiyle tıkanırlar. Tıkanmanın bir diğer sebebi ise lavabolardaki sabun ve deterjan artıklarının birikmesidir. Ancak tıkanma, boruların dik olduğu noktalarda olmaz.
Boruların, kanalizasyona bağlanacağı ve nispeten yatay olduğu noktalarda olur. Ayrıca, buralardaki tıkanma ileri doğru taşınırsa, kanal da tıkanır. Bu kez tuvalet ve lavabolarda taşmanın yanı sıra, çok rahatsız edici bir koku tüm binayı sarar.

Kanal Görüntülemenin Avantajı Nedir?

Tıkalı kanal için çağrılan firmamız, sorunu kısa sürede ve garantili olarak çözüme kavuşturur. Tıkanmanın hangi noktada olduğunu tespit etmek için, kameralı cihazlarımızı kullanıyoruz. Bu sayede kırma işlemi olmadan, çevreye zarar vermeden, tıkanıklığı tespit edebiliyoruz. Bu aşamadan sonra, tıkalı noktayı açma ve kanalı temizleme işlemini yapıyoruz.

Kanal Temizleme İşlemi

Firmamız, kanal tıkanıklığı açma ve kanal temizleme işlemini vidanjörler vasıtasıyla yapıyor. Firmamız, kameralı sistem ile vidanjör hizmetini eş zamanlı olarak kullanmakta en iyi sonuçları elde etmektedir. Kanal temizleme, tıkanıklık olmadığı zaman da yapılabilecek bir işlemdir.