Kanal Açma Aparatı

1994 yılından itibaren hizmet veren firma olarak; kimyasal su çekme işlemi, kanal açma, evsel atık, çamurlu kanat temizleme, su arıtma gibi hizmetler vermekteyiz. Firmamıza ait olan döküm ruhsatımız, güçlü makinalarımız, ekipmanımız ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Resmi kurum, fabrika, konut, işyeri, kuruluş ve tesislerde oluşan kanalizasyon tıkanıklığını gidermek adına fosseptik giderlerinin boşaltma işlemini yapıyoruz. Kanal açma işlemini kameralı robot sistemi ile gerçekleştiriyoruz.

Kanalizasyon Açma Hizmeti

Kanalizasyon açmak için tıkanıklığı tespit ediyor ve sorunun çıkış kaynağındaki tıkanıklığı makinalarımız ile açıyoruz. Kanalizasyon tıkanıklıkları çoğu zaman artan yağmur suları nedeni ile taşma noktasına gelir. Bulunduğu çevredeki binaları, daireleri, işyerlerini olumsuz yönde etkiler. Sizlerin sorun yaşamaması adına kısa sürede tüm tıkanıklığı açıyoruz. Zamanla kanallarda biriken çamur, çöp, yaprak gibi materyaller sebebi ile kanal tıkanır. Kanal temizleme işlemlerimiz ile kanallar uzun süre kullanılabilir hale getirilir.

Kanal Görüntüleme

Kanallar alan bakımından dar bir yer kaplar. Sorunun tespiti ve hızlı çözüm için gelişmiş teknoloji ile üretilmiş robotlarımız ile tıkanıklığa sebep olan sorunu tespit ediyor ve hızla çözüyoruz.

Hizmetlerimiz

Siz değerli müşterilerimizin tüm tıkanıklık sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulmaktayız. Hizmet alanlarımızı sizlerden gelen talepler doğrultusunda her geçen gün daha ileri noktaya getiriyoruz. İnovasyon bilinci ile hareket ederek ekip ve ekipmanlarımızı ileri teknolojiden yararlanarak geliştiriyoruz. Hizmetlerimiz; vidanjör hizmeti, kanal açma, kanalizasyon açma, kanal temizleme, logar tıkanıklığı açma, logar temizleme, fosseptik çekimi, fosseptik temizleme, kanal görüntüleme, yağ tutucu çekme ve temizlemedir. Çevreye duyarlılık konusunda sosyal yaşama önem veren firmamız, çevre kirliliğine sebep olabilecek tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Daha temiz bir çevre için, olası doğa olaylarında elzem durumlarla karşılaşmamanız adına sizler için çalışıyoruz.