Kanal Açma Hizmeti Fiyatı

İnsanların yaşam alanlarının temizliği hem yaşam kalitesini arttırmak hem de insan psikolojisi açısından çok önemlidir. Pis su giderleri gibi su tesisatında tıkanma ya da su kaçakları günlük yaşamı olumsuz etkileyen sorunlar arasında bulunur. Bu sorunları doğru şekilde halledebilmek için uzmanı ile görüşmek gerekir. Ev ya da iş yerlerinde olabilecek logar, pimaş kanalları, lavabo ya da tuvalet kanallarının tıkanması durumunda firma olarak öncelikle kameralı görüntüleme sistemi ile gider borularındaki sorunu bulmaya çalışır ardından müşterilerimize kanal açma hizmeti fiyatı verilir.

Kanal Açma

Tuvalet, banyo ve mutfak giderleri zaman zaman tıkanabilir ve bu durumda hijyen sorunları da yaşanmaya başlanır. Bu gibi tıkanıklıkların yaşanması daha büyük sorunlara da neden olabilir. Su giderlerindeki sorun için kanal açma konusunda profesyonel ekipler ile doğru çözüm sunulur. Teknolojinin sorun halledilmeye çalışılır. Kameralı cihazların kullanımı ile tıkanıklık anında görüntülenir ve ardından kanal açma işlemi başlar.

Verilen Hizmetler

Firma olarak en önemli görev; insanların yaşam alanlarında ya da iş yerlerinde olabilecek sorunları çözmektir. Kanal açma dışında verilen diğer hizmetler de aşağıdaki gibidir.
  • Kanalizasyon Açma
  • Vidanjör Hizmeti
  • Logar Temizleme
  • Logar Tıkanıklığı Açma
  • Kanal Temizleme
  • Kanal Görüntüleme
Foseptik çekimi ve temizleme de verilen hizmetler arasında yer alır.

Kanal Açma Nasıl Yapılır?

Kanal açma, en basit anlatımı ile su giderlerindeki tıkanıklığın giderilme işlemine denir. Bu işlem için kameralı ya da robotik cihazlar kullanılır. Kanal açma işlemine, sorunun anlaşılması ile ya robot cihazlar ile ya da kameralı sistem ile yapılmasına karar verilerek başlanır. Robotlar ile borudaki parçalar temizlenir bazen de içerideki parçaların parçalanması ile dışarıya çıkartılır. Kanal açma noktadaki en önemli mevzu ise boruya zarar verilmemesidir.