Logar Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Uzun zamandan beri firmamız Antalya ili ve çevre illerine logar tıkanıklığı açma hizmeti veriyor. Logar bilindiği gibi pis su giderlerinin gittiği ve sonra kanalizasyona karışarak gittiği su gideridir. Zaman zaman kullanmış olduğunuz su giderlerinizin olduğu logalarlar bazı nedenlerden dolayı tıkanır. Bu tıkanıklığı açmak için siz değerli müşterilerimize hizmet vererek, sizlere daha sağlıklı bir ortam sunuyoruz. Kaliteden ödün vermeden ve müşteri memnuniyetine öncelik verip siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz

Firmamız Antalya logar temizleme, logarlarınızın tıkanması haricinde sizlere hizmet verdiği gibi, daha değişik alanlarda da sizlere hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz şu şekildedir.
  • Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme.
  • Tuvalet gideri tıkanıklığını açma.
  • Lavabo su giderini temizleme.
  • Banyo pis su giderlerinin temizlenmesi
  • Petek temizliği
gibi logar tıkanıklığı haricinde hizmetlerimiz bulunuyor. Firma personellerimiz tıkanmış olan bütün su giderlerinizi en son teknolojiye sahip ekipmanlarla hemen açarak sizlerin hizmetine sunuyor. Firmamızdan hizmet almak için bizlere www.antalyaguvenvidanjor.com internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fiyat Politikamız

Firmamız değerli müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla veren firmadır. Yapmış olduğumuz bütün hizmetlerimizde müşterilerimize garanti veriyoruz. Kendilerine uygun taksit imkanları sunarak keselerinin sarsılmamasını sağlıyoruz. Almış olduğu hizmet karşılığında peşin ödeme yapmak isteyen müşterilerimize indirimler yapıyoruz. Eğer ödemelerini kredi kartı ile yapmak isterlerse uzun vadeli taksit seçenekleri sunuyoruz.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Firmamızdan hizmet almak isteyen değerli müşterilerimiz bizlere kolay şekilde ulaşabilirler. Bizleri sabit telefonlarımızdan arayarak ulaşabildiğiniz gibi, internet üzerinden sitemize giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Eğer e-posta ile bizlere ulaşmak isterseniz, bizlere mail atabilirsiniz. En kısa sürede müşteri temsilcimiz size geri dönüş yaparak şikayetiniz doğrultusunda bulunduğunuz yere ustalarımızı yönlendirecektir. Eğer isterseniz www.antalyaguvenvidanjor.com online sitemize giriş yaparak firmamız hakkında bilgi edinebilirsiniz.