Foseptik Nasıl Temizlenir?

Halk arasında lağım çukuru olarak bilinir. Sağlıklı koşullara göre lağım şebekesinin yapılmadığı yerlerde özel olarak pis su ve atıkların toplanması için açılmış olan foseptik nasıl temizlenir? Vidanjör ismi verilen araçlarla bu kuyular dolduğu vakit, içindeki atıklar çekilir. Bu atıklar daha sonrasında uygun olan yerlere götürülerek boşaltılır. Bu kuyuların boşaltımı ile ilgilenen şirketler, firmalar bulunmaktadır.

Ne Gibi Hizmetler Veriliyor?

Foseptik temizliği, lögar tıkanıklığı açma, kanal temizliği, kanalizasyon açma, lögar temizleme, tuvalet tıkanmalarını açma, kanal görüntüleme, yağ tutucu çekme ve temizleme, vidanjör ile temizleme gibi alt yapı hizmetleri verilmektedir.

Firmanın Çalışma Şartları Ve Prensipleri Nasıl?

Firma her daim ilk önce müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Kendi şirketine ait olan, kombine kanal temizleme araçlarıyla istediğiniz adrese en hızlı sürede gelir. İşinde uzmanlaşmış olan personel ekibi ile en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye gayret etmektedir. Antalya ve Antalya'ya bağlı bütün ilçelerde 7/24 hizmet verilmektedir.

Vidanjör Ne İşe Yarıyor?

Vidanjör, foseptik çukurunda ve kanalizasyon altyapı borularının tıkanmalarına sebep olan atıkları temizlenmesini sağlar. Tıkanıklıkların oluşturduğu bütün kanalizasyon, foseptik çukurlarının temizlenme tamamıdır. Vidanjör tıkanan logar ve çukurların yeniden görevlerini yapabilmelerini sağlar.
Yeni teknolojik vidanjörlerde kameralı görüntüleme sistemleri mevcuttur. Böylelikle açılması için uğraşılan kuyu veya logarlara zarar verilmeden çok kısa bir süre içinde temizliği yapılmaktadır. İşinde profesyonel olan firma her türlü alt yapı sorunlarında Antalya halkına hizmet vermektedir. Vidanjör fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre değişmektedir. Bilgi almak için firmaya telefonla ulaşabilirsin.

Vidanjör Fiyatları Öğrenebileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Vidanjör çekimi, kanal temizliği, vidanjör, kanal açma, kanal çekme gibi konularda firmanın çalışanlarına ulaşıp bilgi ve fiyat için gerekli bilgi edinilebilir.