Hurma Mahallesi Vidanjör

Konyaaltı ilçesine bağlı mahallemiz lüks siteleri ile Antalya'mızın gözde semtlerinden birisidir. Her ne kadar düzenli ve lüks bir görünüme sahip olsa da alt yapı bakımından eksikleri bulunuyor. Hurma mahallesi vidanjör firmamız mahallenin başlıca sorunlarına çözümler üretiyor. Sitelere yönelik promosyon ve kampanyalarımız ile uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Vidanjör, kanalizasyon çalışmaları, eksik tesisat giderimi ve personel gücü sunarak çözüm odaklı çalışıyoruz. Vidanjörlerimiz ile foseptik çukurlarını boşaltmakla kalmayıp her türlü alt yapı ve gider problemlerini de çözüyoruz.

Ne Gibi Araçlar kullanıyoruz?

Firmamız sadece vidanjör hizmeti vermiyor. Site içerisinde ve site tesisatında meydana gelen tıkanıklıkların ve sorunların çözümlerini üretiyor. Özellikle kanalizasyon hatlarında sık sık meydana gelen tıkanma sorununa çözüm üretiyoruz. Kanalizasyonların temizliğini en mükemmel şekilde yaparak kışın meydana gelmesi olası olan su taşkınlarını da önlemiş oluyoruz. Ayrıca personelimiz tarafından logar bakımları da titizlikle yapılıyor.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Tuvalet çukuru, mutfak çukuru, lavabo giderleri, kanalizasyon tıkanıkları gibi pek çok sorunun çözülmesini sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan tecrübeli personelimiz ile sizlerin istediği çözümleri üretiyoruz.
Yapısal olarak araçların yanaşmasının mümkün olmadığı çukurlara çeşitli yöntemler ile ulaşarak müşterilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz. Temiz çalışma anlayışıyla çevre sakinlerinin kötü kokulara maruz kalarak rahatsız olmalarını önlüyoruz.

Neden Hurma Vidanjör?

Firmamız araç ve personel bakımından her türlü sorunu çözecek güce ve yeteneğe sahiptir. Tecrübemiz sayesinde kimsenin çözüm üretemediği alt yapı problemlerini kolayca çözüyoruz. Bunun yanında hem sitelere hem de yazlık tarzı villalara hizmet verebilecek araç yelpazesine sahibiz.
Hizmetimiz yedi gün ve her saattir. Müşterilerimizi bekletme gibi bir özelliğimiz bulunmuyor. Tüm bunlara ek olarak uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı sunan firmamız neden bizi seçmeniz gerektiğinin en güzel cevabını veriyor.