Antalya Güven Vidanjör

Çeşitli sıvı ve çamur atıklarını bir pompa vasıtasıyla sahip olduğu tanker sistemine depolayıp transfer edilmesini sağlayan vidanjör araçlarımız ile müşterilere hizmet sunmaktayız. Antalya Kanal Açma ve Vidanjör firması olarak, kanalizasyon açma, kanal temizleme, logar temizleme, logar tıkanıklığı açma, vidanjör ile tıkanıklık açma gibi daha birçok hizmet sunmaktayız. Müşterinin ihtiyaçlarını ön planda tutarak, oluşan problemlere çözüm üretmekteyiz. Hizmetlerimiz de kendi araçlarımızı kullanmaktayız.

Vidanjör Hizmeti

Vidanjör araçlarımız ile kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklığı gidermekteyiz. Foseptik kuyularının boşaltmaktayız. Vidanjör olarak, resmi kurum ve kuruluşlara, konutlara, fabrikalara ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz. Kanalizasyon borularını açmanın dışında, fosseptik çukurlarında oluşan su birikintilerinin giderilmesi için de vidanjör hizmeti kullanılır. Bu hizmet su birikintileri ve oluşan tıkanıklıklar açmak için tercih edilmektedir.

Vidanjör Nasıl Çalışır?

Santrifuj pompa sıvı ile temas eder, ardından yüksek emiş gücü ile sıvıyı tanka geçici olarak doldurmaya başlar. Yüksek emiş gücü, katı ve tıkanmayı ortaya çıkaran unsurları, parçalar. Böylece kanalizasyon tıkanıklığına neden olan unsurlar ortadan kaldırılmış, kanalizasyon açılmış olur. Güven vidanjör olarak, problemlere anında müdahale etmekteyiz. Deneyimli ekiplerimiz ile oluşan sıkıntıyı çözmekteyiz. Araçlarımız son teknolojiye uygun olup, hızlı bir biçimde meydana gelen tıkanıklıkları açmaktadır.

Vidanjör Fiyatları

Kanalizasyon ve foseptik çukurlarının tıkanmasının nedeni, soğuk havalarda donma özelliği olan yağlı atıklarıdır. Bu atıklar kanalizasyon çukurlarının tıkanmasını yol açmaktadır. Normal akışı engellemektedir. Antalya Güven vidanjör olarak bu noktada profesyonel şekilde destek sunmaktayız. Tıkalı atıkları hızlı şekilde açmaktayız. Özel donanıma sahip araçlarımız ile oluşan tıkanıklığı açmaktayız. Fiyatlar, Tıkanmaya bağlı olarak ortaya çıkan sorunlara çözüm için verilen hizmet türüne ve kiralama süresine göre değişiklik gösterebilmektedir. Güven vidanjör olarak, yaşanan her türlü probleminizde sizlere en uygun fiyat ve profesyonel destek sunmayı amaçlıyoruz.