Antalya Logar Açma

Günümüzde Oluşan tesisat sorunlarının başında tıkanan logarlar gelmektedir. Logar tıkanıklığı, özellikle toplu konutlarda meydana gelen, problemlerden biridir. Erken müdahale edilmesi büyük önem arz etmektedir. Sorunun tespiti ve tıkanıklığın açılması daha kolay yapılmaktadır.

Logar Tıkanıklarının Nedenleri

Logar tıkanıklığı birçok nedene bağlı olarak meydana gelmektedir. Logar borusuna yabancı cisim kaçması, tıkanıklıkların oluşmasına sebebiyet vermektedir. Islak mendillerin, pedlerin tuvalete atılması hiç şüphesiz zamanla boruların tıkanmasına yol açmaktadır. Küçük çocukların oyuncaklarını atması, bunun gibi birçok neden boruları tıkamaktadır.
Logarlar, çevre atıkları, evlerden atılan atıklar, çevresel bir takım faktörler ile tıkanmaktadır. Bu durum oldukça can sıkıcı bir hal almaktadır. Tıkanıklık sonucunda insanlar mağdur olmaktadır. Etrafa yayılan kötü kokular, rahtsız etmektedir. Sağlık açısından istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.

Logar Tıkanıklığı Açma

Antalya logar açma firması olarak, yılların tecrübesiyle hizmetlerimizi, deneyimli personellerimiz ile sunmaktayız. Logar tıkanıklıklarını son teknoloji detektörlerimiz ile tespit ediyoruz. Sorunun tespitinden sonrada hızlı bir şekilde açmaktayız.
Görüntüleme cihazlarımızı kullanarak, gerekli kontrolleri yapmaktayız. Sorununu tespit ettikten sonra, etrafa zarar vermeden, son teknoloji araçlarımız ile tıkanıklığı açmaktayız. Kırma dökme olmadan, hızlı bir şekilde oluşan problemi çözüyoruz.

Sunulan Hizmetler

Müşteri memnuniyeti bizle için çok önemlidir. Bütçeye uygun kaliteli hizmetler sunmaktayız. Oluşan problemlerinizde bizleri arayabilir sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ekibimiz, alanında uzman deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Vidanjör firması olarak, sunmuş olduğumuz hizmetler şunlardır;
  • Kanal Açma
  • Kanalizasyon Açma
  • Kanal Temizliği
  • Logar Tıkanlığı Açma
  • Logar Temizliği
  • Foseptik Çekimi
Foseptik Temizleme, Kanal Görüntüleme, Yağ tutucu çekme ve temizleme gibi daha birçok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Kaliteden ödün vermeden, hizmetlerimizi değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Problemlerinizde bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Elemanlarımız en kısa sürede adrese intikal etmektedir.