Lara Vidanjör

Şehirlerde ve toplu yaşam alanlarında lağım atıkları temizleme noktasında kullanılan vidanjör ile foseptik kuyularındaki insan atıklarının çekilmesi ve temizlenmesi hizmetleri yürütülür. Antalya Güven Vidanjör olarak son derece kaliteli Lara Vidanjör hizmetlerini teknik araç, ekipman ve tecrübeli çalışanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.

Çalışılan Alanlar

Firma olarak, kanal açma, kanalizasyon açma, kanal temizleme, logar temizleme, logar tıkanıklığı açma, vidanjör hizmeti konularında en nitelikli hizmeti, son derece hızlı şekilde veriyoruz. Ayrıca kanallarda oluşan tıkanıklıkların açılmasında, kanalizasyon ve logar tıkanıklıklarına müdahalede, su kaçaklarının tespiti gibi tüm işlemlerde kanal görüntülüme hizmetleri veriyoruz.
Güven Vidanjör farkıyla son teknoloji ürünü robot ve kameralar ile tüm Antalya geneli ile birlikte Lara bölgesine de hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Çalışma Ekipleri

Çalışma ekiplerimizin profesyonelliği ile bize ulaşan hizmet taleplerine son derece hızlı yanıt veriyor. Modern cihazlarla her tür sorunu tam tespit ederek, başarılı ve sonuç odaklı vidanjör hizmetlerini eksiksiz şekilde veriyoruz.

Tam Tespit

Uzman personellerimizle yürüttüğümüz kanal görüntüleme çalışmalarımız sayesinde kanal ve giderlerde bulunan sıkışma ve tıkanmaları noktasal şekilde tespit ediyor ve bu şekilde borunun detaylı durumunu ayrıntılarıyla beraber görebiliyoruz. Tıkanıklığa neden olan maddeleri belirleme yanında borulardaki muhtemel çatlak, kırılma gibi durumları da net olarak tespit ediyoruz.

Başarılı Tamir ve Onarım

Bu tam sorun tespiti sonrasında ise kırıp dökmeden gereken onarım işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm logar, kanal, kanalizasyon açma, çekme ve temizleme hizmetleri ile birlikte ihtiyaç duyduğunuz vidanjör hizmetlerini de oldukça ekonomik koşullarda eksiksiz bir şekilde sağlıyoruz.
Sektör içinde bulunduğumuz 1994 yılından bu güne gelişen ve değişen teknolojiye tam anlamı ile uyum sağlayarak, deneyim farkımız ile her türlü foseptik çekimi ve temizlemesi işleminde güvenle hizmet veriyoruz.