Belek Vidanjör

Antalya'mızın turizm cennetlerinden biri olan belek beldesinin alt yapı sorunlarına çözüm oluyoruz. Belek vidanjör ailesi olarak müşterilerimizin her türlü isteklerini zamanın da ve doğru şekilde yerine getiriyoruz. Vidanjör hizmeti nedir? Evlerimizin, iş yerlerimizin ve kullandığımız alanların oluşturduğu atık sıvıları çekmek için tasarlanmış araçlara vidanjör denir. Firmamız bünyesinde çok sayıda vidanjör aracımız bulunuyor. Bu sayede müşterilerimizin çağrılarına zamanında yetişiyoruz.

Ne Gibi Araçlar kullanıyoruz?

Firmamız alt yapı çalışmalarına yönelik çözüm üretecek araçlara sahip. Belek de bulunan yazlıklar için küçük vidanjörlerimiz bulunuyor. Bu araçlar sayesinde bütün yazlıkların kanalizasyon çukurlarına rahatça ulaşarak işlemimizi kolayca yapıyoruz.
Otel ve apartman tarzı büyük mekanlar için ise büyük vidanjörlerimiz bulunuyor. Bu sayede kanalizasyon çukurlarını çok kısa sürede boşaltıyoruz. Tıkalı giderler ve kanalizasyon hatları içinde elimizde bulunan araçlar ile çözüm üretiyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Tuvalet çukuru, mutfak çukuru, lavabo giderleri, kanalizasyon tıkanıkları gibi pek çok sorunun çözülmesini sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan tecrübeli personelimiz ile sizlerin istediği çözümleri üretiyoruz.
Yapısal olarak araçların yanaşmasının mümkün olmadığı çukurlara çeşitli yöntemler ile ulaşarak müşterilerimizin mağduriyetini ortadan kaldırıyoruz. Temiz çalışma anlayışıyla çevre sakinlerinin kötü kokulara maruz kalarak rahatsız olmalarını önlüyoruz.

Neden Biz?

Bunun en büyük nedenlerinden biri çevreyi ve bölgeyi çok iyi tanımamız diyebiliriz. Bu sayede sorunun bulunduğu alanı çok çabuk bulup hızlı bir şekilde müdahale edebiliyoruz. Geniş araç yelpazemiz bizi seçmeniz için ikinci bir neden. Bu sayede her arayan müşterimize hizmet edecek aracımız hazır bir şekilde bulunuyor. Müşterilerimiz uzun saatler beklemek zorunda kalmıyor.
Haftanın yedi günü ve günün her saati hizmet veriyoruz. Bu sayede müşterimiz istediği saatte bize ulaşarak mağdur olmamış oluyor. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat kolaylığı ile de onların gönlünü alıyoruz.